Prodej domu 4+kk bez realitky

Jelínkova, Ostrava - Svinov, Moravskoslezský kraj

2.500.000 Kč

Popis

VHODNÝ I JAKO SÍDLO FIRMY - cena pro firmy 2,1mil+DPH!!!

Dvoupodlažní rodinný dům částečně podsklepený po rekonstrukci*.
V přízemí 3 místnosti (2x pokoj + sklad s garážovými vraty), 1 koupelna se záchodem, 1 chodba s velkou šatnou a schody do prvního patra.
V prvním patře velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem (cca 45m2), jeden pokoj se samostatnou koupenou se záchodem a chodba se schody na půdu (možnost pozdější půdní vestavby).

V tomto sto let starém domě se nacházejí klenbové stropy a překlady nad dveřními a okenními otvory. Během rekonstrukce byla snaha o jejich začlenění do nové podoby interiéru. I proto byly při výměně oken a vstupních dveří opět zvoleny dřevěné ručně dělané výrobky z masivu.

Během rekonstrukce bylo provedeno venkovní zateplení systémem CLIMATIZER PLUS (vysoce ekologické zateplení na bázi celulózového vlákna) s ovětranou fasádou VINIL SIDING (bezúdržbová fasáda). Díky tomuto opatření může tato budova dosáhnout roční měrné potřeby tepla až 55,7 kWh/m2 = energeticky úspornému standardu obytné budovy podle programu Zelená úsporám. Pro porovnání: Měrná spotřeba tepla před rekonstrukcí byla na úrovni 374,0 kWh/m2.
Finanční nároky na vytápění po rekonstrukci, dle současného ceníku ČEZ, vychází přibližně na 30.000 Kč ročně. Pro porovnání: roční investice do vytápění bez rekonstrukce by byla okolo 150.000 Kč.

*Konec rekonstrukce do 5 týdnů po uzavření smlouvy. Prozatím je zrekonstruováno přízemí a celá fasáda budovy. Probíhají úpravy prvního patra (nový majitel muže upřesnit detaily dle svého vkusu).

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 67279
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+kk
Plocha 130 m²
Cena: 2.500.000 Kč Chci hypotéku
Město: Ostrava
Městská část: Svinov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

8 547

Aktivních inzerátů
bez provize

11 946

Realizovaných obchodů
tento rok

584 945 331 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+kk bez realitky

2.500.000 Kč