Číslo inzerátu: 678587

Prodej bytu 2+kk bez realitky

Nuselská, Praha - Michle

Zobrazit na mapě

5.990.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
51 m²
Dispozice
Dispozice
2+kk
Podlaží
Podlaží
2
MHD 1 minuta pěšky
Částečně vybaveno
Výtah
Sklep

Přímý majitel nabízí útulný byt 2+kk o výměře 51 m2, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu na Nuselské ulici v širším centru města.
 
Byt má vstupní předsíň, kde se nachází nový plynový kotel, malá koupelna se sprchovým koutem, WC zvlášť. Kuchyňský kout je vybaven novou myčkou, automatickou pračkou, plynovým sporákem s troubou a lednicí. V druhé místnosti se nachází velká vestavěná skříň přes celou stěnu. Obě místnosti jsou orientovány na severovýchod s výhledem na návrší Bohdalec. Byt je po celkové rekonstrukci – nový rozvod topení, ohřev vody. K bytu patří sklep.
 
Na podlaze jsou parkety a dlažba. Okna jsou dřevěná původní, v blízké době je však naplánována jejich výměna v celé budově. Platí se zde nízké měsíční poplatky za služby, plynové vytápění je díky masivním zdem cihlového domu úsporné.

V domě je přiveden UPC internet a TV.

Skvělá dopravní dostupnost do centra Prahy – tramvajová zastávka kousek od budovy. Kolem jsou restaurace, kavárny a obchod s potravinami.

Nedaleko od bytu je vede cyklostezka, která vede až k parku Havlíčkovy sady (Grébovka).

Prohlídky bytu jsou na adrese Nuselská 100, Praha 4, každý čtvrtek od 17 do 19 hodin. Po příchodu volejte na telefon 608 366 999. Realitní kanceláře nevolejte - prodáme pouze přímému zájemci.

Videoprohlídka ke shlédnutí zde: https://youtu.be/eoQkszjz_QI

Description

The direct owner offers a cozy apartment 2 + kk with an area of 51 m2, located on the 2nd floor of a brick house on Nuselská street.
 
The apartment has an entrance hall where there is a new gas boiler, a small bathroom with shower, separate toilet. Kitchenette is equipped with new dishwasher, automatic washing machine, gas stove with oven and fridge. In the second room there is a large built-in wardrobe across the entire wall. Both rooms are oriented to the northeast with a view of the Bohdalec hill. The apartment is completely renovated - new heating system, water heating. The apartment includes a cellar.
 
On the floor are parquet and tiles. The windows are wooden original, but in the near future it is planned to replace them throughout the building. Low monthly utility bills are paid here, gas heating is economical due to the solid brick walls of the house.

UPC internet and TV are connected to the house.

Great transport accessibility to the center of Prague - tram stop a short walk from the building. There are restaurants, cafes and a grocery store nearby.

Not far from the apartment there is a bike path that leads to the park Havlíčkovy sady (Grébovka).

If you are interested, please leave your phone number in the message - we will reply immediately. Real estate agents do not call - we will sell only to a direct buyer.

Video tour can be viewed here: https://youtu.be/eoQkszjz_QI

Parametry

Dispozice
2+kk
Stav
Velmi dobrý
Plocha
51 m²
Cena
5.990.000 Kč
Typ vlastnictví
Osobní
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Částečně
Podlaží
2
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ano
Lodžie
Ne
Parkování
Ne
Výtah
Ano
Garáž
Ne
K dispozici od
03. 01. 2022
PENB
G
Energie
Přepis energií online, snadno a rychle
Internet
Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
137 m (2 min)
Pošta:
414 m (5 min)
Praha 45
Obchod:
297 m (4 min)
Žabka
Banka:
139 m (2 min)
Komerční banka
Restaurace:
165 m (2 min)
U Pečeného Kolena
Lékárna:
981 m (12 min)
Nuselská lékárna
Škola:
250 m (3 min)
Škola Mendíků
Mateřská škola:
660 m (8 min)
Sportoviště:
516 m (6 min)
Kurty Montáže
Hřiště:
307 m (4 min)

Vzdálenost k