Číslo inzerátu: 683931

Pronájem bytu 1+kk bez realitky

Radlická, Praha - Smíchov

Zobrazit na mapě

20.160 Kč + 6.720 Kč

Pokračovat na rezervaci

Tuto nabídku můžete rezervovat na Flatio.

Co je Flatio?

Pokračovat na rezervaci

Tuto nabídku můžete rezervovat na Flatio.

Co je Flatio?

Plocha
Plocha
35 m²
Dispozice
Dispozice
1+kk
Podlaží
Podlaží
2
MHD do minuty pěšky
Vybaveno
Peníze
U této nabídky ušetříte 20.160 Kč za provizi.
Oko
Na tento inzerát se dnes podívalo 14 lidí

Byt č. 14, 1+kk, Smíchov, Radlická. Byt v prvním patře klidného pavlačového domu se nachází v pražské čtvrti Smíchov. Hned za domem najdete park Santoška s krásnou vyhlídkou na Vyšehrad, kterému vévodí gotická Bazilika svatého Petra a Pavla. Fanoušky současného umění jistě nadchne, že nedaleko stojí Meetfactory kontroverzního českého umělce Davida Černého, kam můžete zajít na divadelní představení, koncert nebo výstavu. V okolí najdete i potraviny, restaurace a bary.
Byt je báječně dopravně dostupný. Přímo pod domem můžete nastoupit do autobusů 120, 231 a 504 a tramvaje 7. Necelých 10 minut pěšky Vám zabere cesta na Smíchovské nádraží, kde můžete nasednout do vlaku, metra linky B nebo dalších autobusových linek 314, 317, 318, 320, 321, 334, 338, 361, 390, 501 a 507. Myslíte si, že to je všechno? Ale kdepak! Cestování autem po Praze nebylo jednodušší, velice snadno se totiž napojíte i na Městský okruh. A na druhém břehu Vltavy, kam se dostanete za 10 minut veřejnou dopravou, můžete nastoupit i na kolesové parníky Vyšehrad a Vltava, které byly prohlášeny za kulturní památky. Při netradiční projížďce Prahou si můžete dopřát i něco dobrého na zub. Jediné, co tento byt nemá, je heliport.

Apartmán 1+kk je skvěle prostorově řešený, a tak si v něm rozhodně nebudete stěžovat na nedostatek prostoru. Po překročení prahu se ocitnete v předsíni, odkud vedou dveře do koupelny laděné do bílé a hnědé barvy. Druhými dveřmi se dostanete do skvěle vybavené kuchyně. Najdete tu troubu, sklokeramickou desku s digestoří, velikou lednici s mrazákem nebo pračku. Největší vychytávkou bytu je ale umístění ložnice. Nad kuchyní jsou schůdky, které Vás zavedou až do postele. Pokud jste ještě nepropadli mezonetovým bytům, po tomto pobytu už nebudete chtít bydlet jinak. Přes kuchyň projdete do obývacího pokoje, do kterého vrhají světlo dvě velká okna. Kromě pohodlné pohovky a televize je zde i jídelní stůl.

Description

One bedroom apartment No. 14, Radlická, Smíchov. Apartment on the first floor of a quiet gallery house is located in Prague in the part called Smíchov. Right behind the house you can find Santoška park with a beautiful view to Vyšehrad, which is dominated by the Gothic Basilica of St. Peter and St. Paul. Fans of contemporary art will be surely impressed that nearby stands Meetfactory controversial Czech artist David Černý, where you can go to the theater, a concert or an exhibition. Nearby you will find food store, restaurants and bars.

The apartment is wonderfully accessible. Directly under the house, you can board the buses (120, 231, 504), a tram (7), less then 10 min will take you a journey on Smíchovské nádraží (Smíchov Station) where you can catch the train, metro line B or other bus lines (314, 317, 318, 320, 321, 334, 338, 361, 390, 501, 507). Do you think that's it? Not yet! Travelling by car in Prague has never been easier, it´s very easy to connect on the city circuit.
On the opposite side of the Vltava river, which can be reached in 10 minutes by public transport, you can also board on paddle steamers Vyšehrad and Vltava, which were declared as a cultural monuments. The only thing that this apartment does not have is a heliport.

One bedroom apartment has a great space solutions, and so you definitely will not complain about a lack of space. After crossing the threshold you will find yourself in the hall, from where the door leads to the bathroom decorated in white and brown colors. Second door will get you into the superbly equipped kitchen. Here you will find oven, ceramic hob with a cooker hood, large fridge-freezer and washing machine.
The highlight of the apartment is the location of the bedroom. Above the kitchen are the stairs that take you up to the bed. If you haven´t fallen yet into the maisonette apartments, after this apartment you won´t live differently. Through the kitchen you walk to the living room, where two large windows illuminate the room. In addition to the comfortable sofa, there is also a television and a dining table.

Parametry

Dispozice
1+kk
Plocha
35 m²
Cena
20.160 Kč
Poplatky
6.720 Kč
Vybavenost
Vybavený
Podlaží
2
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ne
Lodžie
Ne
Parkování
Ne
Výtah
Ne
Garáž
Ne
K dispozici od
30. 11. 2021

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
28 m (0 min)
Křížová
Pošta:
453 m (5 min)
Praha 55
Obchod:
78 m (1 min)
Žabka
Banka:
852 m (10 min)
Restaurace:
18 m (0 min)
U Modré Hvězdy
Lékárna:
206 m (2 min)
Lékárna U lávky
Škola:
643 m (8 min)
Základní škola Santoška
Mateřská škola:
616 m (7 min)
Mateřská škola Santoška
Sportoviště:
794 m (10 min)
Erpet
Hřiště:
538 m (6 min)

Vzdálenost k

Podobné inzeráty v okolí

Reklama

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

8 396

Aktivních inzerátů
bez provize

58 734

Realizovaných obchodů
tento rok

1 327 582 197 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Zůstaňte s námi v kontaktu
Odebírejte novinky
z realitního trhu
Pronájem bytu 1+kk bez realitky
Pronájem bytu 1+kk bez realitky
Radlická, Praha - Smíchov
Peníze Ušetříte cca 20.160 Kč za provizi

20.160 Kč + 6.720 Kč

Pokračovat na rezervaci

Tuto nabídku můžete rezervovat na Flatio.

Co je Flatio?