Číslo inzerátu: 688331

Pronájem bytu 2+kk bez realitky

Olšanská d, Praha - Žižkov

Zobrazit na mapě

29.250 Kč + 9.750 Kč

Pokračovat na rezervaci

Tuto nabídku můžete rezervovat na Flatio.

Co je Flatio?

Pokračovat na rezervaci

Tuto nabídku můžete rezervovat na Flatio.

Co je Flatio?

Plocha
Plocha
85 m²
Dispozice
Dispozice
2+kk
Podlaží
Podlaží
4
MHD 2 minuty pěšky
Vybaveno
Výtah
Garáž
Terasa
Peníze
U této nabídky ušetříte 29.250 Kč za provizi.
Oko
Na tento inzerát se dnes podívalo 147 lidí

Apartmán 2+kk (85 m2) s útulným krbem a třemi TV . Luxusně vybavený apartmán s dispozicí 2+kk se nachází v nové residenci "Garden Towers" ve čtvrti Žižkov - Praha 3.

Nabízí nadstandardní vybavení - plně vybavená kuchyň s americkou ledničkou, mrazákem, mikrovlnou troubou, varnou deskou, kávovarem. Jídelní stůl až pro 4 osoby může sloužit také jako pracovní stůl. V apartmánu se nachází 3 ploché TV - v jídelně, obývacím pokoji a ložnici. Pro dokonalou relaxaci slouží v apartmánu útulný elektrický krb.
Ložnice je vybavena velkou pohodlnou postelí, umístěn je také rozkládací gauč. V chodbě se nachází prostorná šatní skříň. Koupelna má k dispozici mimo WC, umyvadla a zrcadla také vanu se sprchovým koutem, v koupelně je umístěna také pračka se sušičkou.

Samozřejmostí je WIFI připojení v celém apartmánu. Apartmán je umístěn ve 3. patře bytového domu se dvěma výtahy, možnost parkování je zdarma v podzemních garážích stejného bytového domu.
Chod rezidence je zajištěn recepcí, kde je provoz 24 hodin denně a domluvíte se zde česky, anglicky a rusky. Pro odpočinek můžete využít terasy, které jsou součástí rezidence, odkud jsou krásné výhledy na okolí. V blízkosti rezidence je vynikající občanskou vybavenost - 50 metrů od recepce je tramvajová zastávka, 5 minut velké obchodní centrum " Atrium Flóra" s množstvím obchodů, restaurací, lékárnou, kinem, nedaleko je také mateřská i základní škola a pro volný čas můžete využít park "Parukářka".
Metro "Flóra" nebo "Želivského" je docházkovou vzdáleností do 10 minut. Tramvajová zastávka "Olšanská" je hned vedle rezidence a tramvaje č.9 nebo č.26 Vás zavezou přímo do centra Prahy za 8 minut. Tato lokalita má vynikající dostupnost na pražskou magistrálu i městský pražský okruh.

Description

Apartment 2+kk (85 m2) with cosy fireplace, 3 TVs . Luxuriously furnished apartment with disposition 2 + kk is located in "Garden Towers" residence in the district Žižkov - Prague 3. It offers equipment - fully equipped kitchen with American refrigerator, freezer, microwave, hob, coffee maker. A dining table for up to 4 people can also serve as a work desk. There are 3 flat-screen TVs in the dining room, living room and bedroom. For an absolute relaxation, the apartment has a cosy electric fireplace. The bedroom is furnished with a large comfortable bed and a sofa bed. In the corridor there is a spacious wardrobe. Bathroom is available outside the toilet, washbasins and mirrors also a bathtub with shower, in the bathroom there is also a washing machine and dry machine. Of course there is WIFI connection in the whole apartment. The apartment is located on the 3rd floor of an apartment building with two lifts, the possibility of parking is free in the underground garages of the same apartment building.
The residence is provided with a 24-hour reception and you can speak Czech, English and Russian. For relaxation, you can use the terraces that are part of the residence, with beautiful views of the surroundings. Close to the residence there is excellent civic amenities - 50 meters from the reception there is a tram stop, 5 minutes big business center "Flóra" with a lot of shops, restaurants, pharmacy, cinema, nearby is also a kindergarten and elementary school, and for leisure time you can use park "Parukářka ".
The Metro "Flóra" or "Želivskeho" is within walking distance of 10 minutes. The tram stop "Olšanská" is right next to the residence and trams no.9 or no.26 will take you directly to the center of Prague in 8 minutes. This location has excellent accessibility to Prague's main thoroughfare and Prague's ring road.

Parametry

Dispozice
2+kk
Plocha
85 m²
Cena
29.250 Kč
Poplatky
9.750 Kč
Vybavenost
Vybavený
Podlaží
4
Balkón
Ne
Terasa
Ano
Sklep
Ne
Lodžie
Ne
Parkování
Ne
Výtah
Ano
Garáž
Ano
K dispozici od
14. 12. 2021

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
213 m (3 min)
Olšanská
Pošta:
228 m (3 min)
Praha 3
Obchod:
353 m (4 min)
Potraviny
Banka:
747 m (9 min)
Fio, Praha Táboritská
Restaurace:
332 m (4 min)
X Bowling
Lékárna:
258 m (3 min)
Lékárna Olšanská
Škola:
643 m (8 min)
Základní škola Chelčického
Mateřská škola:
491 m (6 min)
MŠ Praha 3, U Zásobní zahrady
Sportoviště:
336 m (4 min)
SK Žižkov
Hřiště:
409 m (5 min)

Vzdálenost k

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

8 453

Aktivních inzerátů
bez provize

59 562

Realizovaných obchodů
tento rok

1 351 498 179 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Zůstaňte s námi v kontaktu
Odebírejte novinky
z realitního trhu
Pronájem bytu 2+kk bez realitky
Pronájem bytu 2+kk bez realitky
Olšanská d, Praha - Žižkov
Peníze Ušetříte cca 29.250 Kč za provizi

29.250 Kč + 9.750 Kč

Pokračovat na rezervaci

Tuto nabídku můžete rezervovat na Flatio.

Co je Flatio?