Prodej domu 200 m² bez realitky

Oborná, Oborná, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Bývalá zemědělská úsedlost v obci Oborná u Bruntálu zrekonstruovaná před 40-ti lety na dvougenerační rodinný dům – přízemí původní 2+1 (+ koupelna) s obytnou plochou 98 m2, podkroví 4+1 (+ koupelna, kuchyň vč. kuch. linky) s obytnou plochou 102 m2, ÚT – kotel na tuhá paliva + kombinovaný bojler na teplou vodu, vodovodní přípojka, odpadní vody - jímka na...
Bývalá zemědělská úsedlost v obci Oborná u Bruntálu zrekonstruovaná před 40-ti lety na dvougenerační rodinný dům – přízemí původní 2+1 (+ koupelna) s obytnou plochou 98 m2, podkroví 4+1 (+ koupelna, kuchyň vč. kuch. linky) s obytnou plochou 102 m2, ÚT – kotel na tuhá paliva + kombinovaný bojler na teplou vodu, vodovodní přípojka, odpadní vody - jímka na vyvážení 30 m3. Obytná část tvoří 2/3 budovy, 1/3 tvoří navazující kotelna, skladovací prostory pro otop a hospodářské prostory. RD je částečně podsklepený. U RD je garáž a parkovací místo.
Rodinný dům je napojen na místní komunikaci, situován je na jihovýchod.
Zastavěná plocha 408 m2, kolem RD zahrada 3.609 m2 jejíž součástí je přírodní travnatá terasa. Jedná se o lukrativní místo s krásným výhledem na okolní přírodu. V obci jen místní doprava – díky silničnímu obchvatu.
Obec Oborná (500 m.n.m.) má 350 obyvatel a leží v pohůří Jeseníků. Z obce to 30 km do lyžařského střediska Karlov a na Praděd.
V místě mateřská škola, obchod, hospoda, tenisové hřiště s tartanovým povrchem. Do bývalého okresního města Bruntálu vzdáleného 1 km je výborná dostupnost veřejnou linkovou příměstskou dopravou, kde se nachází lékařská péče, školy, kulturní zařízení a zařízení dalšího sportovního vyžití.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
200 m²
cena:
2.950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více