Pronájem bytu 2+1, 90 m² bez realitky

Perunova, Praha - Vinohrady

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 Velmi slunný (orientace V+Z), prostorný byt s pracovnou, parketami ve všech místnostech, velkou koupelnou s masážní vanou, bidetem, sprchovým koutem, dvěma umyvadly, "walk-in" šatnou, luxusní kuchyňskou linkou, prádelnou a samostatným záchodem. Byt je decentně vymalován. Bezpečnostní dveře a alarm (možnost napojení na pult bezpečnostní agentury. Možno pronajmout na dobu...
 Velmi slunný (orientace V+Z), prostorný byt s pracovnou, parketami ve všech místnostech, velkou koupelnou s masážní vanou, bidetem, sprchovým koutem, dvěma umyvadly, "walk-in" šatnou, luxusní kuchyňskou linkou, prádelnou a samostatným záchodem. Byt je decentně vymalován. Bezpečnostní dveře a alarm (možnost napojení na pult bezpečnostní agentury. Možno pronajmout na dobu neurčitou.

K nastěhování: 28/07/2008
zobrazit celý popis
 Very sunny (E+W oriented), spacious appartment with study-room, wooden floor in all rooms, spacious bath-room with massage bathtub, bidet, shower, two wash-basins, walk-in closet. luxury kitchen, wash-maschine room and separate toilette. Safety doors and alarm (option of connecting to desk of security agency available). Lease for indefinite period of time possible.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
90 m²
cena:
18.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více