Prodej pozemku 2.200 m² bez realitky

U Vodojemu, Václavovice u Frýdku-Místku, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 2200m2 ve Václavovicích u Frýdku-Místku, ulice U Vodojemu, kde lze v budoucnu postavit jeden RD. Terén je rovinatý až mírně svažitý. Pozemek leží na kopci v blízkosti lesa, ze severu je obklopen řídkou zástavbou rodinných domů, z jihu pak loukou, kde dle územního plánu nebudou již žádné další domy. Příjezd je...
Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 2200m2 ve Václavovicích u Frýdku-Místku, ulice U Vodojemu, kde lze v budoucnu postavit jeden RD. Terén je rovinatý až mírně svažitý. Pozemek leží na kopci v blízkosti lesa, ze severu je obklopen řídkou zástavbou rodinných domů, z jihu pak loukou, kde dle územního plánu nebudou již žádné další domy. Příjezd je umožněn po obecní asfaltové komunikaci a dále pak po zpevněné účelové komunikaci ze strusky. Voda, elekřina a plyn vedou podél asfaltové komunikace, kanalizaci vybuduje obec cca do dvou let, zatím se odkanalizování řeší ČOV. K dispozici veškerá vyjádření správců dotčených sítí i úřadů. Jedná se o velmi klidnou a krásnou lokalitu, autobusová zastávka je pěšky vzdálena cca 8minut, centrum obce cca 15minut, je to blízko do Ostravy i do Frýdku-Místku, kousek od pozemku je velký Datyňský les a nedaleko přehrada Žermanice.
Pozemek prodáváme soukromně, nevyužíváme služeb RK, kupní smlouvu lze podepsat u notáře, se kteroukoli bankou uzavřít smlouvu o vázaném účtu, kam pak kupující převede peníze jako bankovní záruku, po převodu majitele pozemku na Katastrálním úřadě pak banka peníze převede na účet prodávajícího.
490kč/m2 = 1.078.000kč
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.200 m²
cena:
1.078.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více