Prodej domu 145 m² bez realitky

Bukovinka, Bukovinka, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Atraktivní RD 5+1 v Bukovince za Ochozem 16km od Brna, nyní hrubá stavba, možnost dokončení do 1,2 mil. Kč, k nastěhování 07/2010. Cena zahrnuje pozemek 553m2, vybudované inženýrské sítě, realizační projekt na dokončení RD a vybudované komunikace. Stavba je geometrickým plánem zapsána v katastru nemovitostí, lze ihned žádat o hypotéku. Možnost dokoupit sousední...
Atraktivní RD 5+1 v Bukovince za Ochozem 16km od Brna, nyní hrubá stavba, možnost dokončení do 1,2 mil. Kč, k nastěhování 07/2010. Cena zahrnuje pozemek 553m2, vybudované inženýrské sítě, realizační projekt na dokončení RD a vybudované komunikace. Stavba je geometrickým plánem zapsána v katastru nemovitostí, lze ihned žádat o hypotéku. Možnost dokoupit sousední pozemek 600m2.
Samostatně stojící dům se nachází u lesa v nové zástavbě RD v klidné části obce, která leží v malebné CHKO Moravský kras. V lokalitě asi 200m od pozemku jsou nové tenisové kurty a beach volejbal, v obci je školka, vedle v obci škola, 2 obchody, 2 restaurace a veškerá občanská vybavenost, spojení s Brnem autem je do 15min nebo je možnost využívat pravidelných linek IDS systému.
Zastavěná plocha 110m2, užitná 145m2, obestavěný prostor 575m3, zahrada 443m2. Nosné zdivo Keratherm, stropní konstrukce z keramických nosníků, stropní vložky Porotherm, železobetonové monolitické schodiště, střešní krytina Tondach. Projekt na dokončení RD obsahuje mj. výkazy výměr a položkový rozpočet.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
145 m²
cena:
2.480.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více