Pronájem bytu 2+1, 40 m² bez realitky

Obětí 6. května, Praha - Krč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Byt je vzdálen 2 minuty chůze od metra Budějovická, 8 minut metrem od Václavského náměstí.

Dům se nachází v klidném prostředí,
na Mapy.Google.cz (StreetView) je vidět přímo vchod do bytu: http://tinyurl.com/Obeti-6-Kvetna. Okna jsou směřována na Jihozápad. Před domem i za domem je zeleň, k domu přísluší zahrada: http://tinyurl.com/Obeti-6-Kvetna-zezadu....
Byt je vzdálen 2 minuty chůze od metra Budějovická, 8 minut metrem od Václavského náměstí.

Dům se nachází v klidném prostředí,
na Mapy.Google.cz (StreetView) je vidět přímo vchod do bytu: http://tinyurl.com/Obeti-6-Kvetna. Okna jsou směřována na Jihozápad. Před domem i za domem je zeleň, k domu přísluší zahrada: http://tinyurl.com/Obeti-6-Kvetna-zezadu. Připravuje se zateplení domu (nová fasáda). Parkování je možné před domem.

Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží. Začátkem roku proběhla jeho kompletní rekonstrukce (WC, koupelna a předsíň - dlažba, jinde plovoucí podlaha).

V bytě není lednice ani pračka, po dohodě je možné dokoupit. Nájem 12.000,- Kč je včetně poplatků do sdružení majitelů bytů, zahrnuje i poplatky za vodu.

Nájemník bude hradit vlastní spotřebu (elektřinu, plyn, Internet, kabelovou TV). V bytě je vytápění plynem, plynový sporák s troubou a elektrický bojler na ohřev teplé vody, je zaveden Nízký tarif PRE (noční proud), vzhledem k umístění bytu nebylo ani v zimním období potřeba topit, spotřeba plynu je tedy nízká. Do bytu je přivedena společná anténa ze střechy, UPC Internet a kabelová televize, pevná telefonní linka (O2 či T-mobile).

K dispozici je také prostorný sklep.

Z obou stran jsou milí sousedé nekuřáci, proto hledám také nekuřáka resp. nekuřačku.
zobrazit celý popis
The flat is 2 minutes from the subway, which takes you in 8 minutes to Wenceslav Squere.

The flat is situated in a calm place. Via Maps.Google.com (StreetView) you can see the entrance to the flat: http://tinyurl.com/Obeti-6-Kvetna. Windows are oriented to SouthWest. There is green vegetation in front and in back of the house, a garden belongs to the house:...
The flat is 2 minutes from the subway, which takes you in 8 minutes to Wenceslav Squere.

The flat is situated in a calm place. Via Maps.Google.com (StreetView) you can see the entrance to the flat: http://tinyurl.com/Obeti-6-Kvetna. Windows are oriented to SouthWest. There is green vegetation in front and in back of the house, a garden belongs to the house: http://tinyurl.com/Obeti-6-Kvetna-zezadu. Isolation of the house is planned (new façade). Parking is possible in front of the house.

The flat is situated in the second storey. It was completely reconstructed in the beginning of this year.

There is no fridge or wash machine, but it is negotiable. The rent CZK 12,000 includes fees for the flat owners association, from which it pays necessary repairs, reconstruction works on the house and water.

The occupier will pay his own consumption (electricity, gas, Internet, cable TV). There is gas heating, gas cooker and electric boiler for heating the water, PRE low tariff is provided in the flat (electricity lower costs). According to the orientation and position of the flat, there was nearly no need to heat in the winter, therefore the gas costs are low as well. There are the common antenna from the roof, UPC Internet/TV and phone (O2 or T-mobile) plug-ins.

There is a spacious cellar available as well.

Both neighbours are non-smokers, that is why I am also looking for a non-smoker.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
40 m²
cena:
11.000 Kč
poplatky:
1.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více