Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Prodej bytu 2+kk • 58 m² bez realitky

V Olšinách, Praha - StrašniceMHD do minuty pěšky • Vybaveno • Balkón • Sklep

Cena6 290 000 Kč

Tato nemovitost již od 27 800 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou 5,84 %.


Exklusivní nabídka prodeje bytu 2+kk o velikosti 58 m2 (včetně terasy 12 m2 a sklepu 2 m2), DV, 4.patro, v cihlovém domě, 2 min chůze od metra Strašnická,. V okolí je park Gutovka. Cihlový čtyřpatrový bytový dům má vnitroblok s příjemnou zahradou se stromovím a keři, kde jsou umístěny lavičky, dětské prolézačky, pískoviště a fontána. Anuita nulová, byt i družstvo bez dluhu. Dispozice: vstupní hala, ložnice se zrcadlovou vestavnou skříní, komora s pračkou a sušičkou, toaleta, koupelna s vanou a obývací pokoj rozdělen na tři zóny - kuchyňskou, jídelní, obývací, na podlaze nové plovoucí podlahy. Vytápění lokální plynové, ohřev vody plynovým kotlem. Na patře k užívání prostorný balkon. Pravidelné poplatky 1500,- Kč. Platba v hotovosti přes advokátní úschovu nebo hypotéčním úvěrem ručením jinou nemovitostí.

Exclusive offer for sale of a 2 + kk apartment with a size of 58 m2 (including a terrace of 12 m2 and a cellar of 2 m2), DV, 4th floor, in a brick house, 2 min walk from the Strašnická metro station. Gutovka Park is nearby. The four-storey brick apartment building has a courtyard with a pleasant garden with trees and shrubs, where benches, children's climbing frames, a sandpit and a fountain are located. Annuity zero, apartment and cooperative without debt. Layout: entrance hall, bedroom with mirrored wardrobe, pantry with washer and dryer, toilet, bathroom with tub and living room divided into three zones - kitchen, dining, living, new floating floors. Local gas heating, water heating by gas boiler. Upstairs to use a spacious balcony. Regular fees CZK 1,500. Payment in cash through attorney custody or mortgage loan guaranteed by another property.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu718169
Dispozice2+kk
Dostupné od27. 5. 2022
Podlaží4
Typ budovyCihla
Plocha58
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
VlastnictvíDružstevní
PENBG

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
MHD 1 minuta pěšky
Sklep

Potřebujete dospořit na hypotéku?


Program Můj první byt od Ownest

  • Na začátku potřebujete mít naspořeny pouze 3 % hodnoty bytu
  • Garantujeme fixní odkupní cenu pro následujících 5 let
  • Postupně si šetříte na 10 – ⁠20 % hodnoty bytu a máte až 5 let čas na získání hypotéky

V okolí nemovitosti najdete

Odebírejte novinky z realitního trhu

Tato stránka je chráněna technologií reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google