Prodej domu 220 m² bez realitky

Vřesová, Praha - Radotín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Rodinný dům na prodej, zastavěná plocha 145m2, zahrada 945m2, podsklepený, se dvěma nadzemními podlažími |(2x3+1) a půdou vhodnou k vestavbě. Původní přízemní stavba z roku 1935, druhé nadzemní podlaží dostavěno na počátku padesátých let, cihelné zdivo 45 cm tlouštky. Původní špaletová okna. Nový krov a střecha z devadesátých let. V celém domě elektroinstalace...
Rodinný dům na prodej, zastavěná plocha 145m2, zahrada 945m2, podsklepený, se dvěma nadzemními podlažími |(2x3+1) a půdou vhodnou k vestavbě. Původní přízemní stavba z roku 1935, druhé nadzemní podlaží dostavěno na počátku padesátých let, cihelné zdivo 45 cm tlouštky. Původní špaletová okna. Nový krov a střecha z devadesátých let. V celém domě elektroinstalace už v mědi, rozvody vody a odpady v plastu. K rekonstrukci je topný systém (dosud kotel Dakon na tuhá paliva) a částečně obě koupelny i jeden ze záchodů.V domě dvě el. přípojky včetně 380V, telefonní linka. Připojeno nově na obecní kanalizaci, voda zatím čerpaná ze studny na sousedním pozemku (tlaková nádrž ve sklepě), obecní vodovodní přípojka přivedena až do domu, možno kdykoli zprovoznit.
Na samostatné bezprostředně přilehlé parcele (371m2) velká garáž (40m2) a bývalé chlévy (25m 2), v případě zájmu je jako zázemí k mání spolu s domem. Cena k jednání.
kontakt Eva Stehlíková 257760591, 774 963 466

K nastěhování: 1/7/2008
zobrazit celý popis
A LARGE FAMILY HOUSE FOR SALE

The built-on area is 144 square metres. The house has got a spacious cellar and two
2 bedroom high ceiling apartments each on its own floor. There is also a beautiful attic suitable for creating an additional small apartment. The original one-floor building was built in 1936; the second floor was added in the 50´s. They have always used bricks 45cm thick. There...
A LARGE FAMILY HOUSE FOR SALE

The built-on area is 144 square metres. The house has got a spacious cellar and two
2 bedroom high ceiling apartments each on its own floor. There is also a beautiful attic suitable for creating an additional small apartment. The original one-floor building was built in 1936; the second floor was added in the 50´s. They have always used bricks 45cm thick. There are original windows still in place.
Some renovations have been implemented: The new roof was done in the 90´s, new electric wiring – copper, water and sewage systems newly in plastic. Some renovations are waiting to happen: the heating system and the bathrooms.
There is a water well in use, however should you wish to use the public water supply: it is readily available on the lot - waiting only for the final connection to the house.
There is a neighbouring lot available for sale with this house. This lot is 400 sq. metres with a large garage and a shop above plus sturdy former stables. Negotiation is possible
These properties are located in a very quiet area right next to lovely woods. The bus stop is just a 5 minute-walk away from our garden gate. The bus ride to Budejovicka Metro station takes about 40 minutes.
Currently I live in the house, but it can also be used as a gorgeous summer retreat and/or an investment and business opportunity.
If you need more information and for viewing the property, please contact us at:
English katerina@maincube.net /Katerina/
German and Czech estehlik@volny.cz (Eva is the owner)
Kontakt Eva Stehlíková 257760591, 774963466

show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
220 m²
cena:
6.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více