Prodej bytu 2+1, 51 m² bez realitky

Jana Šoupala, Ostrava - Poruba-sever, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám byt 2+1 v osobním vlastnictví bez balkónu ve 3.NP/8 s výtahem. Byt je zajisté vhodný k rekonstrukci ale možný i ihned k bydlení. Nachází se v oblíbené klidné lokalitě v zeleni, s příjemnou procházkou k hlučínské štěrkovně. Okna směrována na severozápad, tak, že slunko dopoledne neprobouzí spáče. Sousedé naprosto bezproblémoví a nekonfliktní. Dům není...
Prodám byt 2+1 v osobním vlastnictví bez balkónu ve 3.NP/8 s výtahem. Byt je zajisté vhodný k rekonstrukci ale možný i ihned k bydlení. Nachází se v oblíbené klidné lokalitě v zeleni, s příjemnou procházkou k hlučínské štěrkovně. Okna směrována na severozápad, tak, že slunko dopoledne neprobouzí spáče. Sousedé naprosto bezproblémoví a nekonfliktní. Dům není revitalizován (zatím bez termínu), nové jsou stupačky, odpady, vchodové dveře se schránkami. V kuchyni plyn. sporák, el.trouba s horkým vzduchem.
Zastávka MHD v ulici nebo u Duhy, poblíž je PennyMarket a Albert (5min. chůze). Nízký nájem vč. fondu oprav 2158,-Kč + el.,plyn.

Při platbě v hotovosti sleva 20000,-Kč!

Video prezentace a kontakt zde:

http://www.youtube.com/watch?v=2Y9ks2T6bl4

Do kontaktního dotazu prosím určitě uvádějte, jestli jste přímý zájemce a specifikujte, jaká forma platby (hotovost, hypotéka atd.) u Vás přichází případně v úvahu.
Prosím o trpělivost, vážným soukromým zájemcům o koupi nebo prohlídku jistě odpovím. Děkuji.

zobrazit celý popis
Sell apartment 2+1 without balcony on the 3rd floor. The apartment is certainly suitable for reconstruction but also possible to immediately living. Located in a popular quiet location in the countryside, with a pleasant walk to Hlucin gravel pit. Windows are directed to the northwest, so that the morning sun don't wake the sleepers. Neighbours perfectly smooth and easygoing. The house is not...
Sell apartment 2+1 without balcony on the 3rd floor. The apartment is certainly suitable for reconstruction but also possible to immediately living. Located in a popular quiet location in the countryside, with a pleasant walk to Hlucin gravel pit. Windows are directed to the northwest, so that the morning sun don't wake the sleepers. Neighbours perfectly smooth and easygoing. The house is not rebuilt, the new running boards and management. In the kitchen gas.stove, el.oven with hot air.

When paying cash discount 20000,-CZK!

Video presentations and contact here:

http://www.youtube.com/watch?v=2Y9ks2T6bl4

To contact a query please attach sure that you're not a real estate agent (if you're not) and specify what form of payment (cash, mortgage, etc.) if you come into consideration for buy.
Please be patient, serious private buyers on the tour sure say.
Thaks.

show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
51 m²
cena:
790.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více