Pronájem domu 5+1 bez realitky

K Vizerce , Praha - Nebušice

39.990 Kč + 9.000 Kč

Popis

Nový rodinný dům v Praze 6 - Nebušicích. Celková plocha nemovitosti je 196 m2, 5+1, obývací pokoj s jídelnou, zařízená kuchyň, 3 ložnice, 2 koupelny, 2 WC, vnitřní krb, garáž se dvěma parkovacími místy. Nemovitost má plastová okna s bezpečnostní mřížkou, a bezpečnostními roletami. Otevírání garážových vrat je řešeno automatickým dálkovým ovládáním. Podlahu v obývacím pokoji a jídelně tvoří dřevěná plovoucí podlaha a celý rodinný domek je úplně podsklepen. Podlahu v ložnicích tvoří plovoucí podlaha – buk.
Součástí kuchyně je elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou, lednice, mrazák a myčka nádobí.
V celém objektu je nainstalováno elektronické zabezpečovací zařízení s možností připojení na pult centrální ochrany, telefon, satelit, vysokorychlostní internet, pračka. Vytápění nemovitosti je řešeno elektrickým ohřevem. Slunná terasa na zahradě a zahradní domek.
Nemovitost se nachází v městské části Praha 6 – Nebušice, ul. K Vizerce 301,
cca 15 min. jízdy MHD od stanice metra trasy A – Dejvická, cca 9 km.
Občanská vybavenost: prádelna, mandl, pošta, restaurace, obchody, městský úřad, ordinace praktického lékaře, dětský lékař, obvodní lékař, pneuservis, autoškola, sportovní hala, tenisové kurty, mateřská školka, základní škola, jezdecký oddíl, mezinárodní mateřská školka Global Concepts, mezinárodní škola pro anglicky mluvící děti, která je součástí tzv. „Malé Šárky“. V těsné blízkosti se nachází chráněná krajinná oblast „Divoká Šárka“ s koupalištěm, četnými cyklistickými a turistickými stezkami.
Výše popsaná nemovitost jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Výše měsíčního nájmu je 59.000.- Kč, v případě dlouhodobého pronájmu lze jednat o jeho snížení.
V případě Vašeho bližšího zájmu jsem připraven zodpovědět Vaše dotazy nebo na osobní jednání s Vámi. Prohlídku nemovitosti je možno zajistit po vzájemné předchozí domluvě.
Možnost pronájmu je od 15.8.2010

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 73951
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 5+1
Plocha 196 m²
Cena: 39.990 Kč
Poplatky: 9.000 Kč
Město: Praha
Městská část: Nebušice
Typ vlastnictví:
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ano
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 696

Aktivních inzerátů
bez provize

9 023

Realizovaných obchodů
tento rok

431 387 926 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem domu 5+1 bez realitky

39.990 Kč + 9.000 Kč