Pronájem domu 196 m² bez realitky

K Vizerce , Praha - Nebušice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nový rodinný dům v Praze 6 - Nebušicích. Celková plocha nemovitosti je 196 m2, 5+1, obývací pokoj s jídelnou, zařízená kuchyň, 3 ložnice, 2 koupelny, 2 WC, vnitřní krb, garáž se dvěma parkovacími místy. Nemovitost má plastová okna s bezpečnostní mřížkou, a bezpečnostními roletami. Otevírání garážových vrat je řešeno automatickým dálkovým ovládáním....
Nový rodinný dům v Praze 6 - Nebušicích. Celková plocha nemovitosti je 196 m2, 5+1, obývací pokoj s jídelnou, zařízená kuchyň, 3 ložnice, 2 koupelny, 2 WC, vnitřní krb, garáž se dvěma parkovacími místy. Nemovitost má plastová okna s bezpečnostní mřížkou, a bezpečnostními roletami. Otevírání garážových vrat je řešeno automatickým dálkovým ovládáním. Podlahu v obývacím pokoji a jídelně tvoří dřevěná plovoucí podlaha a celý rodinný domek je úplně podsklepen. Podlahu v ložnicích tvoří plovoucí podlaha – buk.
Součástí kuchyně je elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou, lednice, mrazák a myčka nádobí.
V celém objektu je nainstalováno elektronické zabezpečovací zařízení s možností připojení na pult centrální ochrany, telefon, satelit, vysokorychlostní internet, pračka. Vytápění nemovitosti je řešeno elektrickým ohřevem. Slunná terasa na zahradě a zahradní domek.
Nemovitost se nachází v městské části Praha 6 – Nebušice, ul. K Vizerce 301,
cca 15 min. jízdy MHD od stanice metra trasy A – Dejvická, cca 9 km.
Občanská vybavenost: prádelna, mandl, pošta, restaurace, obchody, městský úřad, ordinace praktického lékaře, dětský lékař, obvodní lékař, pneuservis, autoškola, sportovní hala, tenisové kurty, mateřská školka, základní škola, jezdecký oddíl, mezinárodní mateřská školka Global Concepts, mezinárodní škola pro anglicky mluvící děti, která je součástí tzv. „Malé Šárky“. V těsné blízkosti se nachází chráněná krajinná oblast „Divoká Šárka“ s koupalištěm, četnými cyklistickými a turistickými stezkami.
Výše popsaná nemovitost jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Výše měsíčního nájmu je 59.000.- Kč, v případě dlouhodobého pronájmu lze jednat o jeho snížení.
V případě Vašeho bližšího zájmu jsem připraven zodpovědět Vaše dotazy nebo na osobní jednání s Vámi. Prohlídku nemovitosti je možno zajistit po vzájemné předchozí domluvě.
Možnost pronájmu je od 15.8.2010
zobrazit celý popis
New house for rent in Prague 6 - Nebušice. The house has an area of 196 square meters. It contains a living-dining room, a furnished kitchen, three bedrooms, two bathrooms, two toilets and a garage with two parking spaces. The house has plastic windows with a security grille and roller blinds. The garage door and have automated remote control. The living room floor is covered with a wooden...
New house for rent in Prague 6 - Nebušice. The house has an area of 196 square meters. It contains a living-dining room, a furnished kitchen, three bedrooms, two bathrooms, two toilets and a garage with two parking spaces. The house has plastic windows with a security grille and roller blinds. The garage door and have automated remote control. The living room floor is covered with a wooden floor. The house has a large cellar. The living room floor is covered with a floating floor /beech/.
The kitchen is equipped with an electric stove with a ceramic top panel, fridge, a freezer and a dishwashing machine.

Guarded by an electronic security system, the house is also equipped with a telephone line, satelite, high-speed internet and a washing machine. The house has an electric heating system.
There is a sunny - garden terrace in the garden and the small garden house.

The property is located in the Nebušice district at K Vizerce no. 301, Prague 6, about nine kilometers or a 15-minute bus ride from the Dejvická station on the A line of the Prague Metro.

Amenities in the locality, so-called "Malá Šárka" (Small Šárka), include laundry, mangle, post office, restaurants, shops, the district office, general practitioner's office, pediatrician's office, tire shop, driving school, sports facility, tennis courts, daycare center, elementary school, horseback riding club, the Global Concepts international daycare center and the International School of Prague. Adjacent to the locality is a pristine park called "Divoká Šárka" (Wild Šárka) featuring a swimming pool and numerous biking and hiking trails.

The house is certain to meet the expectations of the most demanding clients.
The rent price is 59,000 CZK a month.
Should you have any questions concerning the property, I will be pleased to speak to you personally. A visit to the house can be arranged. The house is available for rent as of August 15, 2010.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
196 m²
cena:
39.990 Kč
poplatky:
9.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více