Pronájem bytu 1+1, 55 m² bez realitky

centrum, Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Byt je v přízemí ve vile v klidné části centra města Ústí nad Labem. Cena 4.500/měs. za nájem, k tomu záloha na energie (teplo, TUV, voda, elektřina) 1.500 Kč/měs. Měsíčně jsou vyčísleny náklady na energie. Kauce je požadována ve výši 2 měsíčních nájmů. Byt je vybaven nábytkem, chladničkou, aut. pračkou, dvouvařičem a horkovzd. troubou. Možnost zřízení...
Byt je v přízemí ve vile v klidné části centra města Ústí nad Labem. Cena 4.500/měs. za nájem, k tomu záloha na energie (teplo, TUV, voda, elektřina) 1.500 Kč/měs. Měsíčně jsou vyčísleny náklady na energie. Kauce je požadována ve výši 2 měsíčních nájmů. Byt je vybaven nábytkem, chladničkou, aut. pračkou, dvouvařičem a horkovzd. troubou. Možnost zřízení vlastní přípojky na internet. Centr. anténa na příjem dig. signálu.
zobrazit celý popis
The apartment is located in the quiet part of the town ÚstÍ nad Labem. Rent payment is CZK 4,500 per month, advance payment for services (energy) is CZK 1,500 per month that is calculated monthly. Advance deposit CZK 9,000. Apartment is fully furnished with fridge, double-hot plate, hot-air stove, washing-machine. Internet connection on renter. connector of digital terrestrial TV.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
55 m²
cena:
4.500 Kč
poplatky:
1.500 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více