Prodej domu 3+1 bez realitky

Dlouhá, Dubí-Bystřice, Ústecký kraj

1.800.000 Kč

Popis

PRODÁM pěkný starší rod. domek v centru Dubí - Bystřici. Dům dobře situován poblíž obchodů,1 min od zastávky MHD. V místě zákl. služby vč. obchodů, kosmetiky a lék.péče,tenis. a volej. kurtů a prostorné louky k procházkám se psem. Jednopatrový dům s půdorysem do tvaru "L" (65m2); půdní prostor vybízí k vytvoření další obyt. místnosti. V přízemí předsíň se vstupem do
kuch./jídelny, obýv. pokoje,ložnice a koupeny s vanou a WC. Z chodby vstup do sklepa s klen. stropem. V patře větší pokoj s krbem, menší WC a sklad. prostor (potenciální další pokoj). V domě vkusně použité dřevěné obklady a podhledy. Podlahy dřevěné a dlažba.
Vytápění vlast. plyn. kotlem umístěným v samost. kotelně; napojení na veř. vodovod. řad a kanal.; el. 220V. Z domu přístup do zahrady (460m2) s ovoc. i okras. stromy a skalkami; místo pro sezení, dále garáž a altánek na zahr. nářadí. Zahrada vytváří příjemnou diskrétní a odpočinkovou atmosféru.
Přestože se jedná o starší stavbu, je dům upravený a udržovaný. Nový majitel má ale prostor k provedení menších oprav nebo k rozsáhlejší rekonstrukci, rozšíření… Nabízím přenechání vybavení domu dle dohody (nábytek, kuchyňskou linku, nářadí, zahr.techniku).

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 74187
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 3+1
Plocha 65 m²
Cena: 1.800.000 Kč Chci hypotéku
Město: Dubí
Městská část: Dubí-Bystřice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 756

Aktivních inzerátů
bez provize

9 595

Realizovaných obchodů
tento rok

461 496 818 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 3+1 bez realitky

1.800.000 Kč