Pronájem nebytového prostoru 240 m² bez realitky

Rotalova , Brno - Husovice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronájem prostor blízko centra Brna.Jedná se o řadový ,dvojpodlažní objekt v blízkosti MHD a s možností bezproblémového parkování.Prostor v přízemí,určený k pronájmu má celkovou výměru : 75m2 a celé 1.patro 165m2.Prostory v 1.patře mají výhodu v tom,že se jednotlivé místnosti dají používat nezávisle na sobě(různé typy účelu).Ve všech prostorech se dají...
Pronájem prostor blízko centra Brna.Jedná se o řadový ,dvojpodlažní objekt v blízkosti MHD a s možností bezproblémového parkování.Prostor v přízemí,určený k pronájmu má celkovou výměru : 75m2 a celé 1.patro 165m2.Prostory v 1.patře mají výhodu v tom,že se jednotlivé místnosti dají používat nezávisle na sobě(různé typy účelu).Ve všech prostorech se dají upravit dle potřeby příčky a různé další dílčí úpravy dle požadavků nájemce.V každém podlaží je soc.zařízení.Každé patro má své samostatné měření teplé a studené vody a el.energie .Každé podlaží má i své samostatné el.zabezpečení na pult centrální ochrany.Objekt je opatřen kamerovým systémem.

VHODNÝ ÚČEL VYUŽITÍ:
Tento objekt je ideální pro soukromou ambulanci,nebo zdravotní,či relaxační studio.
Upřednostňuji celkový pronájem nabízených prostor,je však možné dohodnout se i na částečném využití pro několik samostatných subjektů.

CENA : 1) celek 1.patro cena 30,000-Kč/rok
2) Částečné prostory v přízemí 10,000,-Kč/rok

Poznámka :

1)Při uzavření dlouhodobého pronájmu (min.na 4roků)je možné uzavřít dohodu o nenavyšování nájmu v průběhu 4letého cyklu.

2)Cena neobsahuje el.energii,vodu a teplo tyto částky budou placeny v zálohách čtvrtletních zálohách s následným vyúčtováním ke konci dubna každého roku.

3)Při uzavření smlouvy bude požadována jistina ve výši měsíčního nájmu.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
240 m²
cena:
1.900 Kč
poplatky:
5.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více