Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem bytu 1+kk 56 m², Korunní, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+kk 56 m², Korunní, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+kk 56 m², Korunní, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+kk 56 m², Korunní, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+kk 56 m², Korunní, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+kk 56 m², Korunní, Praha, Praha
Pronájem bytu 1+kk 56 m², Korunní, Praha, Praha

Pronájem bytu 1+kk • 56 m² bez realitky

Korunní, Praha - VinohradyMHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
Měsíční nájemné47 000 Kč

Pokračovat na rezervaci

Tuto nabídku můžete rezervovat na Flatio.

Základní nájemné35 250 Kč
Poplatky za energie11 750 Kč

Praha 2 velký apartmán 2+kk. Velký apartmán 2 + kk je kompletně zařízený nábytkem (Apartmán má mikrovlnnou troubu, toustovač, rychlovarnou konvici, kávovar, nádobí, ložní prádlo.) a má přístup k internetu. Apartmán se skládá ze dvou pokojů-ložnice s velkou manželskou postelí, pohovkou a TV a ve druhé vrstvě je další velká postel pro dvě osoby. Druhá místnost se skládá z kuchyně, jídelního stolu a dvou pohovek, které lze v případě potřeby rozložit. Apartmán má dřevěné podlahy, okna s dvojitým zasklením, vysoké stropy a mnoho přírodního osvětlení. Výhodou tohoto bytu je vlastní kotel. V případě potřeby můžete nastavit teplotu. Apartmán je ideální pro pracovníky firem, rodinné páry a studenty (včetně ERASMUS)

V koupelně je sprchový kout, pračka a WC.

Tato oblast (Praha 2) je známá svými památkami v centru Prahy a zelenými plochami s krásnými parky v docházkové vzdálenosti, veškeré vybavení této oblasti se nachází v okruhu 1,6 km - 18 škol, 32 školek, 25 kaváren a mnoha zajímavých restaurací. V blízkosti se nachází několik knihoven, kin, sportovních center, tanečních škol, a krásný kostel na nám.Míru, u kterého můžete relaxovat. Výborná dostupnost do centra Prahy - tramvaj nebo metro „A“ Náměstí Míru, pěší chůzí 10 min na Václavské náměstí.

Tato oblast byla postavena v 19.a na počátku 20. století a je součástí rozšířeného centra města. Katastrální území v městské části Praha 2. * Náměstí Jiřího z Poděbrad ( 4 min chůze) * * Riegrovy Sady - Nachází se v nádherné secesní čtvrti Vinohrad na okraji Žižkova je svěží a poměrně velké Riegrovy Sady (Riegerův Park) (7 m chůze) *Václavské náměstí ( 15-17 min chůze nebo méně než 5 min tramvají) si určitě užijete svůj pobyt v tomto bytě. . 200 metrů od apartmánu se nachází Kostel sv. Ludmily, Kostel Nejsvětějšího Srdce Páně, Vinohradské divadlo. V blízkosti domu se nachází skvělé hřiště pro děti.

Praha 2 apartment 2+kk. Large apartment 2 + kk is fully furnished (the apartment has a microwave, toaster, kettle, coffee maker, dishes, bed linen.) and has access to the internet. The apartment consists of two rooms-a bedroom with a large double bed, a sofa and a TV, and on the second tier there is another large bed for two people. The second room consists of a kitchen, a dining table and two sofas, which can be decomposed if necessary. The apartment has wooden floors, double-glazed windows, high ceilings and lots of natural lighting. The advantage of this apartment is its own boiler. If necessary, you can adjust the temperature. The apartment is ideal for business workers, couples and students (including ERASMUS)

The bathroom has a shower, washing machine and toilet.

This area (Prague 2) is famous for its sights in the center of Prague and green areas with beautiful parks within walking distance, all the amenities of this area are located within a radius of 1.6 km - 18 schools, 32 kindergartens, 25 cafes and many interesting restaurants. Nearby there are several libraries, cinemas, sports centers, dance schools, and a beautiful church on nám.A place where you can relax. Excellent access to the center of Prague-tram or metro " a " Namesti Miru, walking 10 min to Wenceslas Square.

This area was built in 19.and in the early 20. it was built in the 19th century and is part of the expanded city center. Cadastral territory in the City District of Prague 2. * Jiřího z Poděbrad square ( 4 min walk) * * Riegrovy Sady - located in the wonderful art nouveau District Vinohrady on the outskirts of Žižkov is a lush and fairly large Riegrovy Sady (Rieger Park) (7 m walk) * Wenceslas Square ( 15-17 min walk or less than 5 min by tram) you will definitely enjoy your stay in this apartment. . St. Ludmila Church, Church of the Sacred Heart Of The Lord, Vinohrady theatre are 200 metres from the apartment. Near the house there is a great playground for children.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu748395
Dispozice1+kk
Dostupné od4. 2. 2023
Plocha56
VybavenoVybaveno
Podlaží1

Co tato nemovitost nabízí?

MHD 1 minuta pěšky

Bydlete v novém již za 3 měsíce!

Nechte si zrekonstruovat byt v jednom ze stylů rychle, jednoduše a s garantovanou fixní cenou.

V okolí nemovitosti najdete

MHDŠumavská
🚶 96 m (1 min)
PoštaPraha 2
🚶 281 m (3 min)
ObchodShin Food
🚶 15 m (0 min)
BankaRaiffeisenbank
🚶 509 m (6 min)
RestauraceSicilia
🚶 73 m (1 min)
LékárnaLékárna U Zlatého lva
🚶 336 m (4 min)
ŠkolaSPŠ dopravní
🚶 389 m (5 min)
Mateřská školaMŠ Trojlístek
🚶 159 m (2 min)
SportovištěSokol Praha Královské Vinohrady
🚶 542 m (7 min)
HřištěU Vodárny
🚶 280 m (3 min)

Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.