Prodej domu Ostatní bez realitky

Újezdsko-Kostelany, Kostelany - Újezdsko, Zlínský kraj

2.240.000 Kč

Popis

8+2 vhodný jako dvougenerační bydlení nebo bytový dům či jiná investice. Dům se nachází v obci Újezdsko 10km jižně od Kroměříže v mikroregionu turistické oblasti Chřibsko.

Zastavěná plocha a nádvoří o velikosti 697m2 na níž je situován dům s podlahovou plochou 382 m2 ve třech nadzemních podlažích s dispozicí :

1.pp. - suterén (110 m2) : vila je podsklepena z uličního pohledu na úrovni terénu, sklepy jsou tvořeny čtyřmi místnostmi, chodbou se schodištěm a garáží.

1.np. (136 m2) - Vstupní předsíńka, hala se schodišti, WC, chodba, kuchyň a spíž, čtyři pokoje a koupelna.

2.np. (136 m2) je bez dokončených podlah, rozvodů vody a vytápění, řešeno stejně jako 1.np. tj. schodištní hala, WC, balkon, chodba, čtyři pokoje, kuchyně a koupelna.

Samotný dům je v dobrém udržovaném stavu, chybně vyspádovaná rovná střecha umožňuje vytvoření terasy či přestavbu na zelenou střešní zahradu s výhledem na Brdo nebo sedlovou střechu. Vytápění je realizováno plynové ústřední, elektrické (akumulační) i kotel na pevná paliva. Dům má vlastní vodárnu a septik, možnost připojení na obecní vodovod před domem.

Součástí je zahrada se zpevněnou plochou, okrasnými křovinami a původními vzrostlími stromy (listnaté i jehličnany) včetně ovocných o velikosti až 1190m2. Autobusová zastávka je takřka před domem, v dosahu pak mateřská a základní škola v Kostelanech jakož i hotel, restaurace, sportovní hala, chov koní a společenské akce na Ranči Kostelany, Rekreační areál Kudlovská dolina a Lesní penzion BUNČ či Rozhledna Brdo.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 77363
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice Ostatní
Plocha 1.887 m²
Cena: 2.240.000 Kč Chci hypotéku
Město: Kostelany
Městská část: Újezdsko
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 3
Balkón: Ano
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

9 200

Aktivních inzerátů
bez provize

14 520

Realizovaných obchodů
tento rok

710 346 451 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

2.240.000 Kč