Prodej domu 3+1 bez realitky

Javorná, Horní Bradlo, Pardubický kraj

750 Kč

Popis

V hornatém malebném prostředí Šumavy pro milovníky houbaření, sjezdového i běžkařského lyžování nedaleko Železné Rudy nabízíme k prodeji meší rodinný dům s dobrou dostupností, v blízkosti vleku i lesa vhodný k bydlení nebo rekreaci. Dům má přidělené číslo popisné s vlastním příjezdem a celý pozemek o výměře 1537m2 nacházející se chráněné krajinné oblasti v katastrálním území Javorná na Šumavě a části obce Javorná, katastrální pracoviště Klatovy.
Byl postaven před asi 80-ti lety velmi kvalitně z kamene a cihel, s vodovodem, žumpou a na pozemku přípojkou ke kanalizaci, ústředním topením . V 1. podlaží jsou 3 pokoje kolem 18-20 m2,menší kuchyňka a koupelna s wc. V podkroví je malý pokojíček u půdy. Schody do podkroví, půda a přistavěná část domu je ze zdravého suchého dřeva. Budova je z jedné třetiny podsklepena se schodištěm vedoucím přes stáj a sklep na dvorek. K domu je přistavěna dřevěná stodola.
Vzhledem k zanedbanému stavu domu, kdy jsou nutné rekonstrukce komínů, výměna kotle, nové omítky, podlahy, fasády, oken a případné zbourání stodol, jsme zohlednili prodejní cenu a pro rychlé zájemce nabízíme možnost jednání o její výši. Výhodou je také, že pro rekonstrukci domu není žádné památkářské omezení.CENA: 750.000,-Kč

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 77643
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 3+1
Plocha 100 m²
Cena: 750 Kč Chci hypotéku
Město: Horní Bradlo
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

7 727

Aktivních inzerátů
bez provize

9 080

Realizovaných obchodů
tento rok

436 037 396 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.