Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Frymburk, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Frymburk, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Frymburk, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyFrymburk, Jihočeský kraj

Frymburk, Jihočeský kraj

chata za týden: léto 15.500 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Frymburk - Lojzovy Paseky v oblasti Jižní Čechy: 2 ložnice, max. 5 osob.chata za týden: léto 15.500kč. Chata klasického stylu se nachází 5 minut chůze od Lipenského břehu a písčité udržované pláže, kde je i ukotvena lodička patřící k objektu, nedaleko cca 150 metrů je restaurace s terasou a hřištěm pro děti. Okolí je velice klidné a vhodné i pro rybáře. Nedaleko je napojení na cyklostezku a lodní dopravu - převoz. Možnost zapůjčení části garáže na kola. U posezení je možno používat udírnu. Vlastní parkovací místa pro 2 až 3 os. vozy před chatou. Kouření jen mimo objekt s ohledem na hosty nekuřáky. WiFi na celém pozemku.

Vybavení objektu je pro pohodlný pobyt 5 osob. Dvě ložnice pro 3 a 2 osoby, větší ložnice má balkon s výhledem na přehradu. Velká krytá veranda pro posezení za nepříznivého počasí. V nedalekém městečku Frymburk se nachází mimo jiné velký wellness se saunovým světem a půjčovna kol.

Parametry nemovitosti

NázevChata Honza
Ložnice2 ložnice
MěstoFrymburk - Lojzovy Paseky
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacitamax. 5 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.