Prodej domu 1.005 m² bez realitky

Plzeňská, Praha - Smíchov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedná se o zděný, řadový činžovní dům, nacházející se v blízkosti křižovatky ulic Plzeňská a Musílkova, na rozhraní katastrálního území Smíchov a Košíře.
Tento činžovní dům tvoří dvanáct bytových jednotek, ze kterých je volná jediná (o výměru 54,5 m2) - ostatní bytové jednotky jsou pronajaty za regulované nájemné na dobu neurčitou. Právě to...
Jedná se o zděný, řadový činžovní dům, nacházející se v blízkosti křižovatky ulic Plzeňská a Musílkova, na rozhraní katastrálního území Smíchov a Košíře.
Tento činžovní dům tvoří dvanáct bytových jednotek, ze kterých je volná jediná (o výměru 54,5 m2) - ostatní bytové jednotky jsou pronajaty za regulované nájemné na dobu neurčitou. Právě to tvoří jeden z hlavních kladů domu, neboť deregulace nájemného zvýší výnosy a tím i hodnotu nemovitosti. Za zmínku stojí i obchůdek v přízemí domu s velkou výlohou a samostatným vstupem z ulice. Dům dále nabízí prostory bývalého kina „Na Zámečnici“ se dvěma samostatnými přístupy z ulice a „nouzovým východem“ na zahradu domu.
Nepřehlédnutelným kladem je i pozemek za domem o rozloze 543 m2, který je přístupný nejen zadním vchodem z domu, ale i vozem skrz boční vjezd. Na pozemku je možné po drobných úpravách parkovat.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.005 m²
cena:
24.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více