Prodej domu 330 m² bez realitky

Horní Bezděkov, Horní Bezděkov, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Společnost Pro-stavig s.r.o. nabízí v rámci svého programu pro rok 20010 luxusní sídlo, které splní věškerá Vaše očekávání týkající se kvality životního stylu. Náš program je Mulligan House, který naleznete v lokalitě Horní Bezděkov, v jehož blízkosti se nacházejí turisticky atraktivní místa jako Karlštějn, Křivoklát a Lány. Letiště Praha Ruzyně je...
Společnost Pro-stavig s.r.o. nabízí v rámci svého programu pro rok 20010 luxusní sídlo, které splní věškerá Vaše očekávání týkající se kvality životního stylu. Náš program je Mulligan House, který naleznete v lokalitě Horní Bezděkov, v jehož blízkosti se nacházejí turisticky atraktivní místa jako Karlštějn, Křivoklát a Lány. Letiště Praha Ruzyně je dostupné do 15 minut, sportovní letiště Velká Dobrá do pěti minut.

Proč si vybrat právě Mulligan House? Lokalita je jedinečná svou bezprostřední blízkostí k Praze a zároveň k areálu Botanika (www.golfbotanika.cz), který poskytuje servis devítijamkového golfového hřiště, tenisových kurtů a relaxační zóny.

Pro náročného zákazmíka nabízí firma Pro-stavig v realizaci stavby kombinaci cihelných bloků, skla, dřeva a dalších materiálů, díky nimž se projekt stává jedinečným a neopakovatelným.

Vážení, klienti, pokud se rozhodnete vstoupit do projektu Mulligan House jako hráči golfu, uvažte základní ponaučení pana Mulligana:
1 Golf je jen hra
2 Neberte se při golfu tak vážně.
3 Stejně se golf nikdy nenaučíte pořádně.

A tak, pokud (ne) přistoupíte na hru pana Mulligena, jistě oceníte koupací jezírko se samočistící schopností., které je součástí relaxační zóny sídla, které Vám nabízíme. Tato solitérní vodní plocha dokresluje celkový koncept domu, který svými parametry mimořádně vyniká nad běžně nabízeným standartem.
RK NEVOLAT
zobrazit celý popis
Mulligan House – integrated concept of a residence featuring the update life style. Individual design in combination of unique materials. 900 m of land, built up area more than 200 m.
Location Horní Bezděkov, close to Botanika www.golf.botanika.cz, airport Praha Ruzyne -15 minutes, private airport Velka Dobra - 5 minutes.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
330 m²
cena:
17.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více