Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Nespeky, Středočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Nespeky, Středočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Nespeky, Středočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 1 ložnice bez realitkyNespeky, Středočeský kraj

Nespeky, Středočeský kraj

Pronájem Chaty Nespeky - Ledce v oblasti Okolí Prahy: 1 ložnice, celkem pro 2 až 4 osoby.chata za týden: léto 16.000kč. Chata s bazénem se nachází jihovýchodně od Prahy u obce Nespeky – Ledce v atraktivní prázdninové lokalitě v Posázaví poblíž řeky Sázavy. Vzdálenost od kraje Prahy je 30 km, z Benešova 15 km a Týnce nad Sázavou 5 km. Ubytování na klidném místě v krásné přírodě, pro 2 - 4 osoby, ideální pro pár nebo rodinu, nabízíme od dubna do října.

Malá chatová osada je umístěna přímo u lesa. V blízkosti chaty protéká Ledecký potok a v blízké vzdálenosti je rybník a řeka Sázava. Chatová osada je neprůjezdná a nabízí velmi klidné trávení volného času, mnoho možností k aktivnímu pobytu v přírodě – cykloturistika, les s potokem, houbaření, koupání a podobně. V zahradě u chaty je k dispozici pěkný bazén. Krásný výhled do údolí řeky Sázavy.

Parametry nemovitosti

NázevChata k pronájmu
Ložnice1 ložnice
MěstoNespeky - Ledce
Wifine
Saunane
Pes povolenne
Kapacita2 až 4 osoby
Dětská postýlkane
Krbne
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.