Pronájem bytu 3+1, 80 m² bez realitky

Pod Hybšmankou , Praha - Smíchov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu


Adresa: Praha 5, Pod Hybšmankou 8, byt je ve 2. podlaží cihlového domu z r. l990, v klidné vilové čtvrti Hřebenek. Obývací plocha cca 8O m2 v dispozici 3+l, plně zařízen nábytkem. Do bytu se vchází vstupní halou, z které vchody do koupelny, samostatného WC a tři obývacích pokojů. Jeden obývací pokoj je větší kolem 3O m2 členitelný příčkou a posuvnými ...

Adresa: Praha 5, Pod Hybšmankou 8, byt je ve 2. podlaží cihlového domu z r. l990, v klidné vilové čtvrti Hřebenek. Obývací plocha cca 8O m2 v dispozici 3+l, plně zařízen nábytkem. Do bytu se vchází vstupní halou, z které vchody do koupelny, samostatného WC a tři obývacích pokojů. Jeden obývací pokoj je větší kolem 3O m2 členitelný příčkou a posuvnými dveřmi na dva samostatné díly a dva pokoje menší, využitelné jako ložnice a dětský pokoj. Součástí bytu jsou dva balkony směrované na jižní a západní stranu, směrem do zahrady. Byt je v osobním vlastnictví Ohřev teplé vody a topení je zajištěno vlastním topným okruhem s plynovaným kotlem.
zobrazit celý popis
Address: Praha 5,Pod Hybšmankou 8,the flat is situated in the second floor of the brick house which was built in 1990. The neighbourhood of the house is very calm, it is a kind of garden-suburb. With regard to the flat itself, it is fully equipped, has got 80 m2, is composed of 3 rooms and kitchen. The flat is an own property. If more information needed, call the mentioned cell phone.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
80 m²
cena:
8.000 Kč
poplatky:
4.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více