Pronájem bytu 2+1, 54 m² bez realitky

Zárubova, Praha - Kamýk

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Byt v posledním podlaží byl zrekonstruován před cca dvěma lety, přičemž jádro je vyzděné. Jsou nová topná tělesa, koupelna, záchod, kuchyňská linka, podlahy, omítky. V kuchyni je plynový sporák. Byt je kompletně vybaven. Každý z pokojů má cca 18 m. Za vstupními dveřmi je prostorná předsíň o ploše cca 10 m. K bytu patří sklep a balkón v mezipatře. Okna jsou do...
Byt v posledním podlaží byl zrekonstruován před cca dvěma lety, přičemž jádro je vyzděné. Jsou nová topná tělesa, koupelna, záchod, kuchyňská linka, podlahy, omítky. V kuchyni je plynový sporák. Byt je kompletně vybaven. Každý z pokojů má cca 18 m. Za vstupními dveřmi je prostorná předsíň o ploše cca 10 m. K bytu patří sklep a balkón v mezipatře. Okna jsou do sídliště, tudíž v bytu je klid i při otevřeném okně. Výhled je přes další domy do zeleně směr Točná a Zbraslav.
zobrazit celý popis
This apartment is in last floor and was reconstructed at about 2 years ago. The apartment is fully equipped. Each room is size of 18 m. and behind the entrance door is small hall size of 10 m. There is also cellar and balcony available. Windows are new so there is no noise at all. View goes over other building to the countryside.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
54 m²
cena:
9.500 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaži:
7
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více