Prodej domu 1.648 m² bez realitky

Stochovská, Stochov - Čelechovice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům se nachází v klidné části obci Čelechovice,3km od Stochova. Dům je vhodný k trvalému bydlení,1.patro (půda) je připravená k rekonstrukci. Na půdě se nachází i pokoj o velikosti 5x4m,již hotový. Objekt je postavený na vlastním pozemku. Zastavěná plocha a nádvoří o výměře 480m2. Zahrada o výměře celkem 1168m2. Do domu jsou dva přístupy. Dům je podsklepen. Na...
Dům se nachází v klidné části obci Čelechovice,3km od Stochova. Dům je vhodný k trvalému bydlení,1.patro (půda) je připravená k rekonstrukci. Na půdě se nachází i pokoj o velikosti 5x4m,již hotový. Objekt je postavený na vlastním pozemku. Zastavěná plocha a nádvoří o výměře 480m2. Zahrada o výměře celkem 1168m2. Do domu jsou dva přístupy. Dům je podsklepen. Na pozemku se nachází garáže. Celý dům má nově plastová okna.
Elektřina 220 + 380 V, plyn – přípojka na hranici pozemku, do objektu nezaveden. Vytápění ústřední kotlem na tuhá paliva (stáří 2 roky).
Hlavní vstup do domu je ze dvora do chodby a po levé straně se nachází obývací pokoj,po pravé straně chodba k WC,menšímu kumbálku a schodiště do 1.patra. Vedle schodiště je chodba s druhým přístupem do domu a do sklepa. Pokračujeme-li chodbou z hlavního vchodu,dostaneme se do kuchyně,po levé straně je ložnice,po pravé straně menší pokoj,který je průchozí do dalšího pokoje a kudy se dostaneme ke schodišti do 1.patra,ve kterém se nachází pokoj a vchod na půdu.
Objekt je situován v blízkosti polí,okolí lesů,kulturních památek, cca 2km je lékař,potraviny,kino,škola a dobrá dopravní dostupnost do Prahy busem cca 38minut,autem 30km.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+1
plocha:
1.648 m²
cena:
3.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více