Prodej rekreačního objektu Garsoniéra bez realitky

Plavidlo, Roztoky u Prahy, Středočeský kraj

95.000 Kč

Popis

Chata je původní dřevěná. Později byla chata obezděna a její plocha tak rozšířena na současných 25m. Původní dřevěné stěny lze odstranit a získat tak jednu celistvou plochu. V současné době slouží vnitřek původní chaty jako obytná část (tedy spíše na přespání. Vnějšek pak k uskladnění zahradního nářadí a nábytku.

Chata je částečně podsklepená. Cena je včetně veškerého vybavení a zahradního nářadí (stolek, 4 křesla, 2 skládací postele, sekačka, prohazovačka, vidle, hrábě apod.) V chatě je umístěna meteorologická stanice, kterou vám v případě zájmu zdarma přenechám. Je zde zavedena elektřina 230V. V osadě je rozvod užitkové vody. Pozemek o velikosti cca 440m není součástí prodeje. Vlastníkem pozemku je Český zahrádkářský svaz. Užívání pozemku je bezplatné.

Chata je na konci části osady. Tato část čítá 7 chat. Umístění poskytuje dostatek soukromí. Pozemek sousedí s lesem a je poměrně stinný. Výhodou však je, že v letním období není nutné denně zalévat.

Pro užívání pozemku je třeba stát se členem Základní organizace zahr. svazu. Povinnosti s tím spojené naleznete v Osadním řádu. Jde o účast na brigádě 1x ročně (nebo náhradní finanční plnění 300,- Kč), platba členských příspěvlů (100/rok), příspěvek na daň z pozemku (30/rok), daň z nemovitosti (138/rok) a příspěvek do fondu oprav (500/rok). Při neúčasti na brigádě jde tedy o celkové platby ve výši 1068,- Kč ročně. V této částce není cena za elektřinu, která se platí podle skutečné spotřeby plus poměrná část stálého platu. Dodavatel zde má 1 elektroměr, což je výhoda pro nás - odběratelé elektřiny se dělí o stálý plat. Vyúčtování spotřeby je podle podružných elektroměrů, umístěných v chatách.

Existuje vstupní členský poplatek, který je jednorázový a jeho výše činí 2.500,- Kč (při vstupu do základní organizace).

V blízkosti osady je železnice, řeka Vltava a občerstvení "U šraněk". Nedaleko je přívoz, jezdící mezi Roztokami a Klecánky. Chata není v záplavové oblasti - nikdy nebyla zaplavena.

Dopravní dostupnost je vlakem či autobusem - stanice Roztoky u Prahy. Odtamtud asi 1 km. Autem lze zajet až ke vchodu do osady.

V případě zájmu či pro doplňující informace mě kontaktujte na mailu pv(zavináč)propsychology(tečka)cz nebo na telefonním čísle 608 2000 57.

Více na http://roztoky.zahradkari.cz/node/109

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 82550
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Rekreační objekt
Dispozice Garsoniéra
Plocha 25 m²
Cena: 95.000 Kč Chci hypotéku
Město: Roztoky
Městská část: { region.cityDistrict }}
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

7 540

Aktivních inzerátů
bez provize

6 829

Realizovaných obchodů
tento rok

313 196 394 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej rekreačního objektu Garsoniéra bez realitky

95.000 Kč