Prodej domu 4+kk bez realitky

Řepčice, Třebušín - Řepčice, Ústecký kraj

2.480.000 Kč

Popis

Hlavní stavba je zachována i s původními archit. prvky. Dům prošel z velké části rekonstrukcí, jak obytných tak půdních prostor. V přízemí domu (101 m2) se nachází zázemí se vstupní halou s možností posezení. Dále dvě odď. toalety a koupelna se sprchovým koutem. Z různých stran a uvnitř domu jsou další vstupy jednak do garáže s montážní jámou, dílny, kotelny ... Do 1NP (111 m2) se jde po prostorném kamenném schodišti (položen koberec), též s vlastním vchodem a vstupuje se do velkého obývacího prostoru - pokoje s pojeného s kuchyňským koutem. S touto místností sousedí další dvě - ložnice a pokoj pro hosty. Dále se v tomto patře (při vstupu do obývacího pokoje) nachází nová, druhá koupelna s toaletou a rohovou vanou. Z obývacího pokoje s novými výkonými akumulačnímy kamny, původní parketovou podlahou a novou dlažbou se z druhého rohu místnosti od hlavních dvěří vchází po druhém schodišti do impozatních půdních prostor - (obytná plocha cca 120 m2). Zde je nové trámoví - krovy, podlahy, komín s přípojkou na krb. kamna, vyvedený odpad a elektrický proud ...

Dům je kamenný a cihlový postaven na robustních základech s klenutými stropy v celém přízemí, má z části "novou" fasádu, "nově" přistavěnou masivní pergolu před hlavními vchody, nová euro-dřevěná okna v přízemí a na půdě, komplet nové elektr. a vodovodní rozvody v celém objektu, centrální topení (kombinované), vlastní studnu aj.

Je možné okamžitě trvale obývat a užívat, také pro rekreaci. Dům po svém okolí lemuje udržovaná okrasná zahrada - 1768 m2 - s přírodním jezírkem, vzrostlými dřevinami, ovocnými stromy, keři, aj. květenou. Parcela sama je oplocena a v některých místech obestavěna kamennou zdí a má dva vlastní vstupy. Jeden s brankou a bránou pro vjezd automobilu a další branka slouží jako bližší vstup ke studánce a k lesu; (možnost parcely 211 m2,naproti domu). Z obývacího pokoje výhled k lesu, na kopec Panna.

Z kuchyně a půdy výhled až do vzdáleného kraje, na Labe, Říp ... Občanská vybavenost aj. v "těsné" blízkosti (Třebušín 2 Km; Homole u Panny 2 Km), Litoměřice 11 Km, Ústí nad Labem 16 Km, (Praha 67 Km); Spojení Bus, Auto.

Možnost využití např. též k podnikatelským účelům ... Nutno vidět!

www.repcice.cz

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 83467
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+kk
Plocha 154 m²
Cena: 2.480.000 Kč Chci hypotéku
Město: Třebušín
Městská část: Řepčice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 725

Aktivních inzerátů
bez provize

9 598

Realizovaných obchodů
tento rok

461 519 118 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+kk bez realitky

2.480.000 Kč