Prodej bytu Garsoniéra, 43 m² bez realitky

konevova, Praha - Žižkov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Popis objektu

Jedná se o kompletně rekonstruovanou budovu dokončenou v roce 2008 v ulici Koněvova, Praha 3. Nachází se 15min pěší chůzí od samotného centra města v oblasti situované do zeleně Vítkova a zároveň naproti novostavbě polyfunkčního domu s hypermarketem a parkovacím domem.
Pavlačový dům byl postaven v roce 1907, je tedy zřejmé, že rekonstrukce se dotkla...
Popis objektu

Jedná se o kompletně rekonstruovanou budovu dokončenou v roce 2008 v ulici Koněvova, Praha 3. Nachází se 15min pěší chůzí od samotného centra města v oblasti situované do zeleně Vítkova a zároveň naproti novostavbě polyfunkčního domu s hypermarketem a parkovacím domem.
Pavlačový dům byl postaven v roce 1907, je tedy zřejmé, že rekonstrukce se dotkla všech částí domu. Uliční Fasáda byla opravena, vnitrobloková fasáda pak nově zateplena, všechna okna vyměněna za trojitá izolační v přesné kopii oken původních. Taktéž vstupní dveře splňují nejvyšší požadavky na zateplení. Zelený dvůr je opravdovou pastvou pro oči.

Popis bytů a příslušenství
Byt je vybaven ve vyšším standardu dle komplexního návrhu architekta.
Koupelny v italském a španělském velkoformátovém obkladu, zařizovací předměty, baterie a koupelnové doplňky značky PHILIPPE STARCK, DORNBRACHT, umyvadla DURAVIT, RAVAK, LAUFEN, sprchové kout HOESCH.
Podlahy jsou masivní dubové, dveře dýhované či celodřevěné.
Byt je pojat ve velmi moderním stylu se smyslem pro detaily.Byt je vybaven zahraničním osvětlením firem Horizont, Artemide a Delta light.
Topná tělesa pocházejí od firem Nobo, model Bali a koupelnové žebříky od ELVL.

Popis lokality

Národní památník na Vítkově je jednou z nejvýraznějších dominant našeho hlavního města.
Tato Národní kulturní památka, umístěná na vrchu Vítkov se specifickým geniem loci, nabízí impozantní vyhlídku na Prahu.
Místo samo je spjaté s významnými obdobími českých dějin: husitstvím, emancipací moderního českého národa, legionářskou tradicí, ideály první republiky, ale i protektorátem a obdobím komunistické diktatury. Monumentální budova Památníku, která byla v době svého vzniku společně se sochou Jana Žižky z Trocnova koncipována jako moderní dominanta hlavního města, tak v sobě symbolicky odráží spletité novověké osudy českých zemí.
Současně předpokládáme, že Vítkov i nadále zůstane místem odpočinku Pražanů.

Dům se nachází v samém centru městské části Praha 3 – Žižkov. Tato atraktivní lokalita nabízí přímé tramvajové nebo autobusové spojení s centrem, ale také možnost aktivního odpočinku v jednom z největších pražských parků.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
43 m²
cena:
2.890.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více