Prodej domu 180 m² bez realitky

Novoveská, Velim, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

RD se zahradou 4+1 ve Velimi, okr. Kolín. Dům se nachází téměř na kraji obce Velim směrem na Nová Ves. Před domem je přípojka obecní vody a kanalizace (obě sítě nejsou nataženy až do domu). Do domu je zaveden plyn (plynové ústřední vytápění) a elektřina 220/380 V. V současné době je dodávka vody zajištěna z vlastní studny a odpad sveden do septiku. Po vstupu na...
RD se zahradou 4+1 ve Velimi, okr. Kolín. Dům se nachází téměř na kraji obce Velim směrem na Nová Ves. Před domem je přípojka obecní vody a kanalizace (obě sítě nejsou nataženy až do domu). Do domu je zaveden plyn (plynové ústřední vytápění) a elektřina 220/380 V. V současné době je dodávka vody zajištěna z vlastní studny a odpad sveden do septiku. Po vstupu na pozemek se po levé sraně nachází dům a po pravé straně část zahrady, která postupuje dále dozadu. Do domu se vhází verandou, která je celá prosklená. Hned u dveří je vstup do prvního pokoje. Následuje vstup do spíže a do kuchyně (zachovalá kuchyňská linka), na jejímž konci je WC a koupelna. Na konci chodby je pak vstup do prádelny. Vrátíme-li se zpátky na chodbu, pokračujeme v prohlídce dále do obývacího pokoje, který je v současné době rozdělen na 2 části. Poslední pokoj je vlevo z obývacího pokoje. Všechny místnosti jsou velké s vysokými stropy. Okna jsou dřevěná čerstvě po výměně, elektroinstalace je v dobrém stavu. Nad celým domem je velká prostorná půda, kde je započata výstavba podkroví. Střecha i krov jsou v odpovídajícím stavu vzhledem ke stáří domu, ale není pořeba jejich výměna. Do podkroví se dostaneme po schodišti oprostřed chodby spojující verandu a obývací pokoj. Za domemem je velká zahrada, která skýtá příjemný pobyt a soukromí.
Obec Velim leží ve Středočeském kraji asi 10 km severozápadně od města Kolína, má velmi dobré napojení na dálnici D11 Praha - Poděbrady a následně siulnici 1. třídy Poděbrady - Kolín. Obcí prochází hlavní železniční koridor Praha - Kolín. Velim má přímé vlakové spojení na Prahu, Kolín a Pardubice. Má kolem 2 000 obyvatel.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
180 m²
cena:
2.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více