Prodej domu 4+1 bez realitky

Sportovní, Pchery, Středočeský kraj

1.850.000 Kč

Popis

Domek je řadový koncový (dvojdomek), postaven kolem roku 1928. Nachází se v blízkosti centrálního území obce Pchery. Je zděný ze smíšeného zdiva, má dřevěný krov jednoduché vaznicové soustavy a sedlovou střechu s krytinou z betonových tašek. Částečně podsklepený.
V přízemí je prosklená veranda, ze které se vchází do haly a dále do obytných místností - kuchyně, jídelny, 2 pokojů a ložnice, koupelny a WC. Půdní prostor není zatím využitý pro vestavbu podkroví a je přístupný po schodech z haly. Z haly vede také schodiště do dvou sklepních místností, jedna slouží jako sklad a ve druhé je instalován plynový kotel ÚT.
Teplá voda je zajištěna el. bojlerem. V roce 1973 byla provedena nová el. instalace, v roce 1998 byla položena nová střešní krytina Bramac.
Pozemek je rovinný oplocen zděnou zdí, zahrada leží směrem k jihozápadu od rodinného domku. Na pozemku je zděná žumpa, do které jsou svedeny splašky kanalizační přípojkou z domu. Dílna, která se dá případně přestavět na garáž a venkovní úpravy (vodovodní přípojka z veřejného vodovodu, elektropřípojka, plynová přípojka, zpevněné plochy a ploty).
Stavba je v dobrém stavu s pravidelnou údržbou.
V obci jsou 4 zastávky autobusové dopravy (směr Kladno, Slaný a Praha), obecní úřad, základní škola, 3 obchody, 3 restaurační zařízení, pošta, praktický lékař, zubař a lékárna.
Zastavěná plocha a nádvoří - 164 m2, zahrada - 291 m2.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 86520
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+1
Plocha 151 m²
Cena: 1.850.000 Kč Chci hypotéku
Město: Pchery
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 701

Aktivních inzerátů
bez provize

9 023

Realizovaných obchodů
tento rok

431 387 926 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+1 bez realitky

1.850.000 Kč