Pronájem bytu 1+1, 43 m² bez realitky

U Mrazovky, Praha - Smíchov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

*** změna k 23/5: s vážným zájemcem jsme domluveni na podpisu smlouvy příští týden, byt již pravděpodobňě nebude k dispozici ***

*** volný od července 2013 ***

Útulný světlý byt 1+1, 43 m2, ve druhém patře domu. Orientovaný na jih a západ, s výhledem do zeleně. Byt sestává z kuchyně, vybavené kuchyňskou linkou a (starším) sporákem, z ložnice, z...
*** změna k 23/5: s vážným zájemcem jsme domluveni na podpisu smlouvy příští týden, byt již pravděpodobňě nebude k dispozici ***

*** volný od července 2013 ***

Útulný světlý byt 1+1, 43 m2, ve druhém patře domu. Orientovaný na jih a západ, s výhledem do zeleně. Byt sestává z kuchyně, vybavené kuchyňskou linkou a (starším) sporákem, z ložnice, z předsíně a z malé koupelny se sprchovým koutem a WC (viz. plánek mezi fotografiemi).

Byt je vytápěn elektrickými olejovými radiátory. V pokoji jsou renovované parkety, v kuchyni prkenná podlaha, v předsíni a koupelně dlažba. Kromě kuchyňské linky a sporáku je byt nezařízený.

Nájemné: 9000 Kč/měsíc + služby 400 Kč/měsíc/osoba + elektřina, dle vyúčtování PRE. Elektřina se používá k vytápění, vaření i přípravě teplé vody, průměrná měsíční spotřeba cca 2000 Kč.

Při podpisu smlouvy požadujeme zálohu ve výši jednoho měsíčního nájmu, pro pokrytí případných škod a nezaplaceného nájemného/účtů. Záloha je obvykle celá vrácena při ukončení smlouvy.

Metro Anděl (trasa B) 10-15 minut pěšky, autobus (137) 2 minuty. Bezproblémové parkování na ulici.

Možnost levného připojení k Internetu přes http://www.radlice.net

Adresa: U Mrázovky 14, Praha 5.

Fotografie i s popisky na http://mrazovka.webpark.cz/gallery/
zobrazit celý popis
*** May 23 update: a prospective tenant has agreed to sign the contract next week. Hence, the flat is most likely not available any more ***

*** available from July 2013 ***

A light and cozy one-bedroom flat on the second floor of the building, 43 m2 (463 sq. ft.). Windows facing south and west overlook the neighbouring gardens. The flat comprises one bedroom, a kitchen fitted with a...
*** May 23 update: a prospective tenant has agreed to sign the contract next week. Hence, the flat is most likely not available any more ***

*** available from July 2013 ***

A light and cozy one-bedroom flat on the second floor of the building, 43 m2 (463 sq. ft.). Windows facing south and west overlook the neighbouring gardens. The flat comprises one bedroom, a kitchen fitted with a kitchen desk and an (older) cooker, a hall and a small bathroom with a shower and a toilet (see the floor plan among the photographs).

The flat is heated with electric oil radiators. The bedroom and kitchen have refurbished wooden floors, the hall and bathroom have tiled floors. There is no furniture apart from the kitchen desk and cooker.

Rent: CZK 9000 p.m. + services (per person) CZK 400 p.m. + electricity bill. Electricity is used for heating, cooking and hot water, expect monthly bills of approximately CZK 2000.

We ask for a deposit in the amount of the monthly rent upon signing the contract, to cover possible damage or unpaid rent/bills. Normally the full amount is returned back to the tenant.

Tube station Andel (B-line) within walking distance (10 - 15 minutes), city bus #137 round the corner (2 minutes). Ample parking in the street.

Cheap Internet connection possible through http://www.radlice.net

Address: U Mrázovky 14, Praha 5

Photos with descriptions can be found at http://mrazovka.webpark.cz/gallery/
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
43 m²
cena:
9.000 Kč
poplatky:
2.400 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více