Prodej domu 5+kk bez realitky

Pod Císařkou, Praha - Smíchov

28.500.000 Kč

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout luxusní, architektonicky ojediněle řešenou novostavbu v nádherném prostředí Prahy 5.

Vila je součástí projektu „Atriové vily Císařka“ z roku 2009 a nachází se blízko parku Ladronka, na rozhraní Motola, Strahova a Hřebenek, pouze 10 min do centra!
V ulici je postaveno 12 vil a ty tvoří exkluzivní enklávu nemovitostí s fantastickým výhledem na pražské panorama. Umístění vily na jižním svahu a prosklené stěny zajišťují po celý den v domě dostatek slunce.
Nejbližší okolí disponuje velice dobrou občanskou vybaveností. V okolí je hned několik základních škol. Snadno dosažitelná jsou také nákupní centra Nový Smíchov a Metropole Zličín. Špičkový zdravotnický servis je zajištěn v nemocnicích Na Homolce a Motole.

Popis nemovitosti:
Vila je čtyřpodlažní a leží na pozemku o 355 m2, z kterých je 152 m2 zastavěné plochy. Zahrada poskytuje výborný prostor pro hraní a zábavu. Dům je přístupný přes dvougaráž nebo vstupními dveřmi přes vstupní halu. V prvním patře je situován obývací prostor a prostorná, plně vybavená kuchyň s varným ostrůvkem. Z kuchyně je přímý vstup do zahrady o ploše 203 m2. V dalších patrech jsou 4 ložnice, rozlehlé obytné prostory, šatna, 3 koupelny a vstupy na prostorné terasy s velkolepým výhledem. Vnitřní vybavení je navrženo renomovaným pražským architektem Adamem Slabým. Velice originálním způsobem je řešeno skleněné schodiště. Materiálové řešení domu je vysoce nadstandardní. Všechny podlahy, dveře a vybavení v těchto prostorech jsou z masivního dřeva a byly precizně, na míru vyhotoveny pro tuto nemovitost. V domě je zabezpečovací systém s videotelefonem, klimatizace.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 86617
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 5+kk
Plocha 608 m²
Cena: 28.500.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Smíchov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Podlaží: 4
Balkón: Ano
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

9 185

Aktivních inzerátů
bez provize

14 430

Realizovaných obchodů
tento rok

706 132 762 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 5+kk bez realitky

28.500.000 Kč