Prodej bytu Garsoniéra bez realitky

Drahotín , Drahotín, Plzeňský kraj

1 Kč

Popis

Rodinný dům + stavební pozemek + velká zahrada

Drahotín u Poběžovic - Rodinný dům situovaný jako 5+1, prostorná chodba středem, koupelna a samostatné WC. Na dům navazuje technická budova (původní maštal), která slouží jako kotelna, sklad paliva a dílna - celkem vč.bytové jednotky 391m2.
Dům je v probíhající rekonstrukci - nové betonové podlahy s izolací,nové ústřední topení(rozvody plast,radiátory,kotel,komín),nové rozvody vody a nový bojler,nové rozvody el.,okna měněná - část dřevěná špaletová (replika dle původních),část.plastová, nové plastové vchod.dveře, půda vhodná pro podkrovní byt o rozloze cca 350m2,

Sítě: el.220/380V,voda - kopaná celokamenná studna (hloubka 10m, stáří cca 100 let), přípojka na veřejný vodovod v přípravné fázi - obecní vodovod nově rozveden, kanalizace svedena do žumpy (obsah cca 10m3), telefonní linka O2 (momentálně odpojena)

Zahrada: rozloha 3641m2 je kaskádovitá-členitá, cca 1/3 je ohraničený prostor vhodný pro chov zvířat, ovocný sad, jehličnany, fóliovník,

Dále: zpevněný vyštěrkovaný vjezd,

Občanská vybavenost: v místě výborně zásobován obchod,obecní úřad,knihovna,veřejný internet, hospoda. MŠ,ZŠ,lékaři atp. 4km v Poběžovicích. Krásná příroda Českého lesa,v okolí mnoho cyklostezek,blízko Německo-22km Waldmünchen (aquapark super) nebo 25 km Furth im Wald.
CENA DOHODOU. RK NEVOLAT !!!!!!!!

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 88199
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice Garsoniéra
Plocha 150 m²
Cena: 1 Kč Chci hypotéku
Město: Drahotín
Typ vlastnictví: Družstevní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

8 864

Aktivních inzerátů
bez provize

14 154

Realizovaných obchodů
tento rok

690 572 092 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu Garsoniéra bez realitky

1 Kč