Prodej pozemku bez realitky

U Arborky, Praha - Satalice

790.000 Kč

Popis

Prodám zahradu, pozemek v Praze 9, obec Satalice 250 m2. Rovinatý terén. Na zahradě je městská voda, nová kanalizace, elektřina 220/380V. Skvělá příležitost, nízká cena !!!, výborná dostupnost a vybavení.

Na Zahradě je precizně vybudovaný vysoký zděný plot. Plot má dřevěná oboustranná pole (neprůhledná), v plotě je rozvedená elektroinstalace pro svítidla na každém sloupku s vypínači. Velká obousměrná vjezdová brána se zabudovanými vstupními dveřmi. Na zahradě se nachází podsklepený přístřešek 12m2.

Zahrada se nachází naproti novému sportovnímu centru, kde se nachází 8x tenisové kurty, 1x antukový kurt na nohejbal,1x víceúčelové hřiště s umělým povrchem, 1x travnaté fotbalové hřiště a 1x fotbalové hřiště s umělou trávou 3.generace. Pro zimní období je postavena nafukovací hala pro tenis.

V areálu se nachází - Hotel, Restaurace, Spinningové studio s 12 ks Spinnery, Sauna, Whirpool, Masáže, Solárium,Veřejný Internet, Info centrum, Modeláž nehtů, Tělocvična pro aerobik a podobná cvičení pod vedením zkušených instruktorů. Velké parkoviště. Jsou tu pořádány nejen sportovní akce např: dětské dny, Mikuláš apod. Více na stránkách - satalice.eu

350 m od zahrady - Krásné procházky i jízda na kolech Nachází se zde, přírodní rezervace Satalická obora. Krásná lokalita plných starých dubů, mnohdy již několik let ležících na zemi. Je to rezervace se starými dubovými, bukovými i jehličnatými stromy, vzácné druhy hmyzu, hnízdiště ptactva. Krásné procházky a jízda na kolech. Vede tudy žlutá turistická značka ze Satalic do Vinoře. Oblast - CHKO, UNESCO, NP.

Skvělé místo a dostupnost a skvělé možnosti pro aktivní i pasivní odpočinek po celý rok. Možnost umístit na zahradě mobilní bydlení například „domek“ (Mobilheim), dále montovaná stavba, chatka, karavan apod..

Od zahrady je výborná dostupnost do centra Prahy. V blízkosti vlak směr Vysočany a hlavní nádraží Praha, MHD-autobus na Metro Rajská zahrada 3,2 km (5 min. jízdy) a Metro Letňany 5,5 km (8 min. jízdy). Nová moderní základní škola, školka, zdravotní středisko, zubař, bchod potravimy, kadeřnictví. V místě vlečka, používána pouze minimálně cca 1x týdně, prakticky neruší. Pražský okruh se letos napojí na Vysočanskou radiálou a propojí Vysočany, Hloubětín, Černý Most a Satalice.


V případě Vašeho zájmu, nebo dotazu, mě prosím kontaktujte. Děkuji.

Přímí majitel. RYCHLÉ JEDNÁNÍ SLEVA.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 88576
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Pozemek
Dispozice
Plocha 250 m²
Cena: 790.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Satalice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 804

Aktivních inzerátů
bez provize

9 269

Realizovaných obchodů
tento rok

446 993 338 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

790.000 Kč