Prodej domu 196 m² bez realitky

Svinaře, Svinaře, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 Rodinný dům z roku 1999 bez podsklepení s plně využitým podkrovím, půdorysně do tvaru "L", zastřešený valbovou střechou s vikýři. Součástí příslušenství je samostatný objekt dvojgaráží s přístavbou pro technické hospodářství a podkrovním apartmánem, přístupným po venkovním schodišti. Obytná plocha: 1NP - 192m2, 2NP - 171 m2, samostatný objekt 90m2. ...
 Rodinný dům z roku 1999 bez podsklepení s plně využitým podkrovím, půdorysně do tvaru "L", zastřešený valbovou střechou s vikýři. Součástí příslušenství je samostatný objekt dvojgaráží s přístavbou pro technické hospodářství a podkrovním apartmánem, přístupným po venkovním schodišti. Obytná plocha: 1NP - 192m2, 2NP - 171 m2, samostatný objekt 90m2. ostatní plocha - 653m2, zahrada - 1518 m2. V současné době přikoupen ještě vedlejší pozemek s chatkou - 500 m2.

Dispozice: zádveří, hala, 5X ložnice, kuchyň s jídelnou, místnosti technického a provozního zázemí, sauna, 2x koupelna s WC, samostatné WC, šatna, komunikační prostory, terasa, lodžie.

Přípojky: voda, kanalizace, plyn, elektro, telefon
Vytápění: plyn

Lokalita: Halouny patří pod obec Svinaře, 30-35 min od Prahy směr Řevnice. Vybavenost v obci Svinaře - obecni urad, vybavenost dalsi - v Řevnicích a Berouně - škola, školka, poliklinika, veterinární klinika, obchody aj.

POUZE VÁŽNÉMU ZÁJEMCI
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
196 m²
cena:
17.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více