Prodej domu 302 m² bez realitky

Diana, Rozvadov, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím ke koupi nemovitost, která se nachází v severní okrajové části osady Diana, v území zastavěném rodinnými domky. Jedná se o stavbu, která původně sloužila k uskladňování šišek, stahování kulatiny, proto je doposud dobře odizolovaná proti vlhkosti. V přízemí býval obchod, kovárna. Jedna se o dům s nezapomenutelným kouzlem a půvabnou atmosférou. Vhodný...
Nabízím ke koupi nemovitost, která se nachází v severní okrajové části osady Diana, v území zastavěném rodinnými domky. Jedná se o stavbu, která původně sloužila k uskladňování šišek, stahování kulatiny, proto je doposud dobře odizolovaná proti vlhkosti. V přízemí býval obchod, kovárna. Jedna se o dům s nezapomenutelným kouzlem a půvabnou atmosférou. Vhodný je především k podnikáni, ale je možné jej i upravit na rodinný dům či galerii – kulturní zařízení. Dům je zděný, většinou z kamenného masivního zdiva na kamenné podezdívce, šupinová krytina střechy z hladkých tašek na husté laťování; není podsklepen, má rozlehlé podkroví a dvě půdy. Elektrický proud, voda z vlastní studny, kanalizace.

Zastavěná plocha 302 m ²

Ostatní plochy 386 m ²

zobrazit celý popis
I am selling realty in Diana. This house is walled, with large attic, two huge garret. Electricity, water from own water well, canalization. It is good realty for business, but it is also possible to modify it like a family house, gallerry, or another culture equipment.

built-up area 302 m ²
another area 386 m ²

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
302 m²
cena:
980.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více