Prodej bytu 2+kk, 59 m² bez realitky

Vrábská, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Byt je součástí projektu Pampeliška 2 v klidné vilové čtvrti města Brandýs nad Labem (Vrábí) cca 10 min chůze od náměstí s veškerou občanskou vybaveností a možností nákupů. Dostupnost do centra Prahy je zajištěna prostřednictvím pražské integrované dopravy (15 min. autobusem od metra ČERNÝ MOST - nákupní a společenské centrum). K atraktivitě místa realizace...
Byt je součástí projektu Pampeliška 2 v klidné vilové čtvrti města Brandýs nad Labem (Vrábí) cca 10 min chůze od náměstí s veškerou občanskou vybaveností a možností nákupů. Dostupnost do centra Prahy je zajištěna prostřednictvím pražské integrované dopravy (15 min. autobusem od metra ČERNÝ MOST - nákupní a společenské centrum). K atraktivitě místa realizace bytového projektu přispívá i blízkost sportovně relaxačních lokalit Proboštská jezera a jezero Lhota (koupání, cyklistika).
Novostavba bytu z roku 2009 s dispozicí 2+kk o velikosti 59,1 m2 vč. lodžie a balkonu se nachází ve druhém patře. Nadstandartní výbava bytu- závěsné wc geberit +laufen, koupelna laufen, nadstandartní dveře i kování, kuchyň včetně spotřebičů třídy A v hodnotě 80 000 Kč, plovoucí podlahy, žaluzie, zastřešení balkonu i lodžie. Byt disponuje vlastním plynovým kotlem a má samostané měřáky energií. Celkové náklady na provoz bytu vč. příspěvku do fondu SVJ činí cca 2500 Kč/měsíc. K bytu náleží jedno parkovací stání před domem. V přízemí společný sklep. Ideální orientace pokojů - ložnice SV, obývací pokoj JZ. Byt je k dispozici dle dohody. RK nevolat
zobrazit celý popis
Apartment belongs to a project "Pampeliska 2" in undisturbed residential area Brandys nad Labem (Vrabi) aprox. 10 minutes walikng from central square with all civil facilities and shopping mall.
Availibility to downtown Prague is through Prague integrated transportation (15 minutes by bus and then 15 min. by underground from station ČERNÝ MOST - shopping malls and community centre). To...
Apartment belongs to a project "Pampeliska 2" in undisturbed residential area Brandys nad Labem (Vrabi) aprox. 10 minutes walikng from central square with all civil facilities and shopping mall.
Availibility to downtown Prague is through Prague integrated transportation (15 minutes by bus and then 15 min. by underground from station ČERNÝ MOST - shopping malls and community centre). To attractively seats realization housing project administer to and proximity sportingly relaxation localities Probostska lakes plus lake Lhota (bathing, cycling).
Lately erected building flat from year 2009 with disposal 2+kk about sizes 59,1 m2 including loggia plus balcony finds in second floor. High standart equipment flat- pendent wc geberit +laufen, bathroom laufen, high standard doors and mounting, cuisine inclusive appliances classes A in to the value of 80 000 Kč, floating floor, sun - blind, roofed - over balcony and loggia. Flat manages own gas boiler plus has self energy counter. General spending on running flat including the fund does aprox 2500 Kč/month. To flat pertains some parking standing in front of the house. Downstairs common cellar. Ideal orientation rooms - bedroom NE, living room SW. Flat is available according to contract.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
59 m²
cena:
2.049.999 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více