Prodej bytu 3+1 • 68 m² bez realitky, Hessen
, HessenMHD 2 minuty pěšky • ParkováníVlastnický byt
Obytná plocha: cca 68 m²
Počet pokojů: 3
Podlaží: 3. patro (bez výtahu)
Rok výstavby: 1975
Stav: Kompletně zrekonstruováno v roce 2021
Tento půvabný 3-pokojový byt je v excelentním stavu a představuje vynikající příležitost pro investory s dlouhodobou vizí. Nemovitost byla kompletně zrekonstruována v roce 2021 a splňuje moderní standardy bydlení.
Byt se nachází ve 3. patře udržovaného rodinného domu s celkem 36 bytovými jednotkami. V domě není výtah, což pozitivně ovlivňuje náklady na údržbu.
Prostorný obývací a jídelní kout s přístupem na balkon vytváří příjemnou atmosféru bydlení. Dva další pokoje nabízejí flexibilní možnosti využití – ať už jako ložnice, dětský pokoj nebo domácí kancelář. Balkon vybízí k odpočinku a poskytuje dodatečný komfort bydlení.
Vybavení
• Nová laminátová podlaha ve všech obytných prostorech (2021)
• Hladce omítnuté stěny pro moderní, nadčasový vzhled
• Obnovena elektroinstalace s chráničem proudového typu (FI)
• Nové podlahové obložení a dveřní křídla v celém bytě
• Balkon s výhledem do zeleně
• Zahrnována sklepní místnost
• K dispozici je parkovací místo
Ekonomická data
• Aktuální základní nájemné: 610 €
• Aktuální celkové nájemné (včetně nákladů): 900 €
• Společné výdaje: 393 €
• Podíl nájemce přenositelný na náklady: 290 €
• Podíl vlastníka nepřenositelný na náklady: 132 €
• Příspěvek na fond oprav: 72 €
• Výnos z pronájmu: cca 4,9 % – ideální jako investice
Modernizace a údržba
Byt byl v roce 2021 komplexně zrekonstruován. Navíc byla v roce 2024 uhrazena mimořádná zvláštní příspěvek ve výši 5 200 € na opravu ploché střechy. Obnova střechy byla dokončena na konci května 2025, což znamená, že v nejbližších desetiletích již nebude potřeba žádných dalších střešních prací – což je zásadní výhoda pro investory a udržení hodnoty nemovitosti.
Zvláštní poznámka
Přiložené fotografie pocházejí z roku 2021 a ukazují stav bytu ihned po komplexní renovaci – ještě před nastěhováním současných nájemníků.
Geografická poloha: Město Bergshausen se nachází přímo u řeky Fulda a je obklopeno malebnou krajinou s loukami a poli.
Dopravní spojení: Město je výborně dostupné po dálnici A 7 a silnici B 83. Navíc je v blízkosti spojovací uzel k dálnicím A 44 a A 49, což umožňuje rychlý přístup do Kasselu a dalších okolních měst.
Infrastruktura: Bergshausen disponuje nákupními možnostmi, základní školou, sportovními kluby a gastronomickými zařízeními. Mimořádně známá je Fuldabrücke Bergshausen, důležitý most na dálnici A 44.
Příroda a volný čas: Blízkost řeky Fulda nabízí možnosti pro vodní sporty, procházky a cyklistiku podél cyklotrasy podél Fuldy.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.