Prodej pozemku 250 m² bez realitky

U Arborky, Praha - Satalice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám zahradu, pozemek v Praha 9, obec Satalice 250 m2. Rovinatý terén. Na zahradě městská voda, nová kanalizace, elektřina 220/380V. Zahrada oplocena vysokým zděným plotem. Plot má dřevěná oboustranná pole (neprůhledná), v plotě je rozvedená elektroinstalace pro svítidla na každém sloupku s vypínači.

Velká obousměrná vjezdová brána se zabudovanými...
Prodám zahradu, pozemek v Praha 9, obec Satalice 250 m2. Rovinatý terén. Na zahradě městská voda, nová kanalizace, elektřina 220/380V. Zahrada oplocena vysokým zděným plotem. Plot má dřevěná oboustranná pole (neprůhledná), v plotě je rozvedená elektroinstalace pro svítidla na každém sloupku s vypínači.

Velká obousměrná vjezdová brána se zabudovanými vstupními dveřmi. Na zahradě se nachází podsklepený přístřešek 12m2. Skvělá příležitost, jediný volný pozemek v této lokalitě, nízká cena a výbava,výborná dostupnost do centra Prahy.

Zahrada se nachází naproti novému sportovnímu centru, kde se nachází 8x tenisové kurty, 1x antukový kurt na nohejbal,1x víceúčelové hřiště s umělým povrchem, 1x travnaté fotbalové hřiště a 1x fotbalové hřiště s umělou trávou 3.generace. Pro zimní období je postavena nafukovací hala pro tenis.

V areálu se nachází - Hotel, Restaurace, Spinningové studio s 12 ks Spinnery, Sauna, Whirpool, Masáže, Solárium,Veřejný Internet, Info centrum, Modeláž nehtů, Tělocvična pro aerobik a podobná cvičení pod vedením zkušených instruktorů. Velké parkoviště. Jsou tu pořádány nejen sportovní akce např: dětské dny, Mikuláš apod. Více na stránkách - satalice.eu

350 m od zahrady - Krásné procházky i jízda na kolech Nachází se zde, přírodní rezervace Satalická obora. Krásná lokalita plných starých dubů, mnohdy již několik let ležících na zemi. Je to rezervace se starými dubovými, bukovými i jehličnatými stromy, vzácné druhy hmyzu, hnízdiště ptactva. Krásné procházky a jízda na kolech. Vede tudy žlutá turistická značka ze Satalic do Vinoře. Oblast - CHKO, UNESCO, NP.

Skvělé místo a dostupnost a skvělé možnosti pro aktivní i pasivní odpočinek po celý rok. Možnost umístit na zahradě mobilní bydlení například „domek“ (Mobilheim), dále montovaná stavba, chatka, karavan apod..

Od zahrady je výborná dostupnost do centra Prahy. V blízkosti vlak směr Vysočany a hlavní nádraží Praha, MHD-autobus na Metro Rajská zahrada 3,2 km (5 min. jízdy) a Metro Letňany 5,5 km (8 min. jízdy). Nová moderní základní škola, školka, zdravotní středisko, zubař, bchod potravimy, kadeřnictví. V místě vlečka, používána pouze minimálně cca 1x týdně, prakticky neruší. Pražský okruh se letos napojí na Vysočanskou radiálou a propojí Vysočany, Hloubětín, Černý Most a Satalice.

V případě Vašeho zájmu, nebo dotazu, mě prosím kontaktujte. Děkuji.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
250 m²
cena:
675.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více