Spolubydlení bytu 4+1, 12 m² bez realitky

Na Kocínce , Praha - Dejvice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

NEMUSÍTE DO CIZINY - ANGLICKÁ KONVERZACE S RODILÝM MLUVČÍM
Pro našeho příjemného nájemníka (VŠ, učitel angličtiny z USA) hledáme 2 nové spolubydlící (ideálně na rok, možné i na kratší dobu) do nově zrekonstruovaného bytu 4+1. Volné jsou pokoje o velikosti 12m2 a 9m2, zařízené, společný obývací pokoj s kuchyní, koupelna, WC, šatna a komora. Internet UPC s WIFI...
NEMUSÍTE DO CIZINY - ANGLICKÁ KONVERZACE S RODILÝM MLUVČÍM
Pro našeho příjemného nájemníka (VŠ, učitel angličtiny z USA) hledáme 2 nové spolubydlící (ideálně na rok, možné i na kratší dobu) do nově zrekonstruovaného bytu 4+1. Volné jsou pokoje o velikosti 12m2 a 9m2, zařízené, společný obývací pokoj s kuchyní, koupelna, WC, šatna a komora. Internet UPC s WIFI v ceně za služby: 2000,-Kč/měs. Krásný výhled, blízko areálu ČVUT.
zobrazit celý popis
We are looking for 2 new flamates for our reliable tenant, young English teacher from USA. Rooms of the size 12 and 9 m2 are free, each equipped with furniture. Internet avaliable, price included in the price of services: 2000,-Kč per month. Wonderfull wiew of the town from the flat (8th floor, lift). Close to underground station Dejvická.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
12 m²
cena:
5.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
8
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více