Prodej rekreačního objektu 128 m² bez realitky

U Bozkovských jeskyň, Bozkov, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Chalupa se nachází na pokraji: Jizerské hory, Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše, Horní Pojizeří s dobrou celoroční dostupností do exponovaných částí hor. Klasická chalupa se nachází v okrajové a velmi klidné části podhorské obce Bozkov, v lokalitě zvané Domáň. K domu vede nefrekventovaná obecní asfaltová cesta, jenž slouží jako obslužná pro chalupy a domy. ...
Chalupa se nachází na pokraji: Jizerské hory, Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše, Horní Pojizeří s dobrou celoroční dostupností do exponovaných částí hor. Klasická chalupa se nachází v okrajové a velmi klidné části podhorské obce Bozkov, v lokalitě zvané Domáň. K domu vede nefrekventovaná obecní asfaltová cesta, jenž slouží jako obslužná pro chalupy a domy. Dispozice: vstup do domu, zádveří chodbička, světnice, 2 místnosti, vstup do podkrovních prostor, sklep Pozemek: 2.416m2 Zastavěná plocha: stavební parcela 128 m2 Přístup – obecní komunikace s celoroční udržovaností Stávající porosty – louka, sad Orientace pozemku – údolní pozemek západními směry Energie: 220/380 V Voda – VVŘ Kanalizace – žumpa.Způsob vytápění: elekrické nebo lokální na tuhá paliva. Charakter obce: Podhorská obec situování v obci: okraj – řídká zástavba Oplocení pozemku: není Nejbližší sousedé: cca 15m Rušivé vlivy: nejsou Dopravní dostupnost: obecní komunikace celoroční Přístup: velmi dobrý Bude k dispozici: po zaplacení.Chalupu prodává dědeček a nerad by z ceny slevoval, kyžtak pouze maličko.
Tato nabídka platí pouze pro přímé zájemce a realitní kanceláře v tomto případě na prodej nevyužijeme.Děkujeme za pochopení.
zobrazit celý popis
The cottage is situated on the edge: Jizera Mountains, Rokytnice nad Jizerou, Giant Mountains, Upper Pojizeří with good year round access to the exposed parts of the mountains. Classic cottage is situated on the outskirts of a quiet mountain village Bozkov in the area known as Doman. The house leads nefrekventovaná municipal asphalt road, which serves as a handler for the cottages and houses....
The cottage is situated on the edge: Jizera Mountains, Rokytnice nad Jizerou, Giant Mountains, Upper Pojizeří with good year round access to the exposed parts of the mountains. Classic cottage is situated on the outskirts of a quiet mountain village Bozkov in the area known as Doman. The house leads nefrekventovaná municipal asphalt road, which serves as a handler for the cottages and houses. Layout: entrance to the house, corridor vestibule, sitting room, 2 rooms, access to attic space, basement Land: 2416 m2 Building area: 128 m2 building plot approach - local communication with the current crop year udržovaností - meadow, orchard orientation of land - land west valley Energy Trends: 220/380 V Water - Sewage SCP - žumpa.Způsob Heating: elekrické or local solid fuel. Character of the village: foothill town situated in the village: the edge - Fencing thin area of land: it is not nearest neighbors: about 15 meters Interferences: not to get there: local communications access year: very good will be available: zaplacení.Chalupu sold after my grandfather and would hate to mitigate against price, kyžtak only slightly.
This nab
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
5+kk
plocha:
128 m²
cena:
940.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více