Prodej bytu 3+1, 78 m² bez realitky

Kurčatovova, Praha - Petrovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím prostorný byt v OV 3+1/L o velikosti 78 m2 s prostornou zasklenou lodžií a sklepem. Byt se nachází v 1. patře,11 patrového panelového domu, v klidné části Prahy - Petrovice. Panelový dům i sídliště jsou obklopeny zelení. Dům je umístěn v klidné zóně, neprůjezdná oblast. Prostředí je velmi vhodné pro rodiny s dětmi. V bezprostředním okolí je několik...
Nabízím prostorný byt v OV 3+1/L o velikosti 78 m2 s prostornou zasklenou lodžií a sklepem. Byt se nachází v 1. patře,11 patrového panelového domu, v klidné části Prahy - Petrovice. Panelový dům i sídliště jsou obklopeny zelení. Dům je umístěn v klidné zóně, neprůjezdná oblast. Prostředí je velmi vhodné pro rodiny s dětmi. V bezprostředním okolí je několik dětských hřišt. Možnost procházek do přírody.Okolí má veškerou obč. vybavenost (ZŠ, MŠ, víceleté gymnázium, ZUŠ), vše 3. min. chůze. Dobrá dostupnost na metro C- Háje (5 min. busem), dále přímé spojení na metro A - Skalka, dostupnost autobus.linkami: 271, 154, 186, také možnost vlakového spojení nádraží Horní Měcholupy. Nedaleko jsou tenisové kurty, minigolf, golfové hřiště, Hostivařská přehrada s lesoparkem. Byt je prostorný, po rekonstrukci,2000 – 2002( zděné jádro, rekonstrukce podlah).Okna jsou původní, dřevěná. Kompletní rekonstrukce lodžie – výměna zábradlí, sanace, byla provedena v roce 2008. Revize elektro byla provedena v r. 200(revizní zpráva k dispozici). Byt má bezpečnostní dveře, prostornou předsíň s vestavěnou skříní, botníkem a komorou. Z předsíně se vchází do koupelny a samostatné toalety, dvou pokojů (12 a 12 m2)- orientace na západ, kuchyně (12 m2)- orientace na východ a do obývací mistnosti (18,6 m2) s lodžií (7 m2)- orientace na východ.. Kuchyně je prostorná a pohodlně se do ní vejde jídelní stůl.Do bytu jsou zavedeny UPC rozvody: možnost připojení Internetu a kabelové TV.Pohodlné parkování je možné na prostorném parkovišti před domem.
V domě jsou dva výtahy, z toho jeden nákladní.Plánované rekonstrukce domu – výměna oken a podlah ve společných prostorách, rekonstrukce a zateplení fasády. V domě jsou rozmístěny bezpečnostní kamery, tak stejně na celém sídlišti.Součástí bytu zůstává myčka plynový sporák, mikrovlnná trouba.Kuchyně vč.úlož.skříně a roh.police za 9000,-kč.Nábytek v obýváku za 5000,-kč, vyroben na míru.Více fotografií na požádání emailem. Byt je ihned volný.

zobrazit celý popis
We offer spacious apartment, private ownership, 3 +1 /L, size 70 m2 with a large glassed-in balcony and cellar. The apartment is located in the 1st floor, 11 storey block of flats in a quiet part of Prague - Petrovice. Block of flats and housing estates are surrounded by greenery. The house is located in a quiet zone, the area impassable. Environment is suitable for families with children. In the...
We offer spacious apartment, private ownership, 3 +1 /L, size 70 m2 with a large glassed-in balcony and cellar. The apartment is located in the 1st floor, 11 storey block of flats in a quiet part of Prague - Petrovice. Block of flats and housing estates are surrounded by greenery. The house is located in a quiet zone, the area impassable. Environment is suitable for families with children. In the vicinity there are several playgrounds. Possibility of walks in the countryside. Neighborhood has all the Civil Code.(Elementary and Secondary School, Grammar School, Art School), all within 3 minutes walk. Good access to Metro C - HAJE (5 min. by bus), the direct connection to the metro - SKALKA, availability of bus routes: 271, 154, 186, train station HORNI MECHOLUPY. Nearby are tennis courts, miniature golf, golf course, lake with Hostivařská dam and forest park. The apartment is spacious, renovated, 2000 - 2002 (masonry core, reconstruction of floors). The windows are original, wooden. Complete reconstruction of the balcony - railing replacement, restoration was undertaken in 2008. Revisions were made in electronics in 2009 (audit report available). The apartment has a security door, a spacious hallway with built-in wardrobe, shoe cabinet and the chamber. From the entrance hall to the bathroom and separate toilet, two rooms (12 and 12 m2) - orientation to the west, the kitchen (12 m2) - orientation to the east and into the living room (18.6 m2) with balcony (7 m2) - orientation east. Kitchen is spacious and you can comfortably fit in a dining table. UPC: connectivity for the internet and cable TV. Convenient parking is possible on the spacious parking lot in front.
The house has two elevators, one freight. Planned reconstruction of the house - replacement of windows and floors in the common areas, reconstruction and insulation of facades.
There are security cameras located in the building as well as in the the entire location.
Remains part of the apartment : kitchen dishwasher BOSH, gas stove, microwave WHIRPOOL, hallway built-in wardrobe, shoe cabinet and in the living room, in the case of interest, front wooden wall, made on request. More photos or info on request by email. The apartment is immediately free.

show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
78 m²
cena:
2.790.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více