
Pronájem bytu 2+1 • 54 m² bez realitkySchützenstraße 21 a, , Šlesvicko-Holštýnsko
Schützenstraße 21 a, , Šlesvicko-HolštýnskoMHD 2 minuty pěšky • Výtah • GarážMísto pronájmu se nachází v prvním nadzemním podlaží v bytovém domě se devíti byty a třemi komerčními prostory v přízemí. Dům byl postaven v roce 2007.
Bad Oldesloe je velmi dobře dostupné, přímo u dálnic A 1 a A 21. Ve městě protékají státní silnice B 75 a B 208. Díky železničním a autobusovým spojením má Bad Oldesloe vynikající napojení na celé okolí.
Pěší zóna Bad Oldesloe je dosažitelná pouze za pár minut chůze.
Zdravotní péče je zajištěna praktickými i specialisty a také nemocnicí.
Všechny zařízení pro běžný život jsou pohodlně dostupná pěšky.
Pronajímaný byt je obložený v středomořském stylu a disponuje koupelnou s vanou, úložným prostorem, zabudovanou kuchyní, balkonem, sklepem a interkomem. Je zde také možnost uskladnění jízdních kol a výtah pro osoby.
Úklid schodiště je zahrnut v provozních nákladech.
Pro provozní náklady za topení, vodu a elektřinu je nutné uzavřít samostatnou smlouvu se dodavatelem. Zálohové platby se provádějí přímo dodavateli a nejsou zahrnuty v nájmu.
Místo v podzemní garáži není zahrnuto v celkovém nájmu.
Pro uzavření nájemní smlouvy je nutné doložit osobní údaje, úvěrový posudek SCHUFA a doklady o příjmu.
Nový energetický štítek je v přípravě.
Kontaktujte nás prosím pouze e-mailem s uvedením Vašeho telefonního čísla!
Impressum:
Hauschild Immobilien GmbH
Schützenstraße 5
23843 Bad Oldesloe
e-mail: info@hauschild-immobilien.info
Internet: www.hauschild-immobilien.info
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.

