Prodej bytu 1+1, 51 m² bez realitky

Saratovská, Praha - Strašnice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Majitel prodá byt 1+1 v cihlovém domě, v ulici Saratovská, nedaleko metra Strašnická. Plastová okna a vodovodní baterie vyměněny před 3 lety. V předním pokoji s kuchyní jsou položeny dřevěné parkety. Koupelna a WC jsou oddělené. V ložnici velké střešní okno cca 150x150. Plynová karma, kamna wav. Pokoj s kuchyňskou částí a předsíň jsou umístěny směrem do...
Majitel prodá byt 1+1 v cihlovém domě, v ulici Saratovská, nedaleko metra Strašnická. Plastová okna a vodovodní baterie vyměněny před 3 lety. V předním pokoji s kuchyní jsou položeny dřevěné parkety. Koupelna a WC jsou oddělené. V ložnici velké střešní okno cca 150x150. Plynová karma, kamna wav. Pokoj s kuchyňskou částí a předsíň jsou umístěny směrem do uzavřeného vnitrobloku se zahradou, 4. patro, v domě není výtah.
Byt má balkón, spíž, velký sklep. Rozměry místností 22,4, 15,9, WC 1,2, koupelna 4,4, komora 1,0, předsíň 2,3, balkon cca 3 m, celkem 51,3 m2 a sklep 4,6, výška stropů cca 2,7m. Přenechám také Internet - Canopy a anténu pro příjem DVB-T na střeše. K bytu patří spuluvlastnický podíl na nebytových prostorách s ročním výnosem cca 12-15tis.(doložím), celkové měsíční náklady do FO a služeb 1800 Kč.
Byt se nachází v klidné lokalitě 6 min pěšky od stanice metra A Strašnická, v blízkosti pošty Černokostelecká, výborná infrastruktura menších obchodů v okolí Starostrašnické, také blízko Albert a Billa. Dětská hřiště Nad Primaskou a park Guttovka.

RK prosím opravdu nevolat ani nepsat!
zobrazit celý popis
Sunny flat, 2 rooms, building made from bricks in Strasnice district of Prague 10, near to underground station Strasnicka. Gas heating and gas warm water heater. In the living room with kitchen corner is parquet floor, in the bedroom - back room - old carpet and nice big skylight (150x150 cm). Bathroom and WC in separated rooms. Internet - Canopy, DBV-T antenna on the roof. 4. floor, there is no...
Sunny flat, 2 rooms, building made from bricks in Strasnice district of Prague 10, near to underground station Strasnicka. Gas heating and gas warm water heater. In the living room with kitchen corner is parquet floor, in the bedroom - back room - old carpet and nice big skylight (150x150 cm). Bathroom and WC in separated rooms. Internet - Canopy, DBV-T antenna on the roof. 4. floor, there is no elevator in the house.

The apartment includes share property of rented premises with an annual income around 12-15 thousends CZK. The total monthly ownership cost are only 1,8 thousends CZK.

Quiet place near to undergroung station Strasnicka (A) and Prague 10 main post office Cernokostelecka, great infrastructure for daily shopping in small shops around the Starostrasnicka street or in Albert/Billa. Playground Nad Primaskou and in the park Guttovka are in touch.
If you are real estate, please don't call or write me, thank you!
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
51 m²
cena:
2.220.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více