Prodej bytu 3+kk bez realitky

Doudlebská, Mladá Vožice, Jihočeský kraj

1.120.000 Kč

Popis

Platná nabídka - aktualizované 27.2.2013.
Prostorný, bezbarierový moderní byt 3+kk v Mladé Vožici, sympatickém městečku obklopeném nedotčenou přírodou s krásnými lesy na rozhraní Jihočeského a Středočeského kraje na trase mezi Táborem,Voticemi,Pacovem a Vlašimí. Výhodná poloha a dobrá dopravní obslužnost z něj činí zajímavé místo zejména na klidné, pohodlené a levné bydlení, ale i aktivní odpočinek, popřípadě volnočasové aktivity / okolní cyklotrasy, ski areál Monínec 15 km /. Mladá Vožice je kompromisem mezi městem a vesnicí, což je v mnoha ohledech velmi příjemné,zejména pro rodinu s dětmi,či seniory. Spojuje prostředí venkovského typu se zázemím, které byste v menších obcích jen stěží nalezli.
Moderní družstevní byt, který v této lokalitě pod Blaníkem nabízím je prakticky dispozičně řešený. Je situovaný v klidné lokalitě městečka v pátém patře obytného domu s výtahem. Je prostorný a prosvětlený (dispoziční řešení bytu je možno vidět na snímcích). Celý bytový dům je moderní a pečlivě udržovaný nájemníky. Má sedlovou střechu - betonové tašky BRAMAC a dobrým zázemím - sušárna, místnost na kola a bezpečné sklepy. Okna bytu jsou dřevěná s vakuovanými skly, podlaha plovoucí,na toaletě a v koupelně PVC,topení centrální plynové. Byt je k dispozici s úplným vybavením včetně profi satelitu, tel. a internetové přípojky. V místě je základní a mateřská škola, městská knihovna a potřebné obchody. Dojíždět není třeba ani za základní lékařskou péčí - v místě můžete navštívit praktického lékaře pro dospělé, děti a stomatologa. Dopravní spojení - pravidelné autobusové linky a to jak lokální, tak i dálkové.
Popis bytu :
3 prostorné místnosti, komora / šatna/, zastřešená lodžie s krásným výhledem, WC, koupelna a 2 uzavřené sklepní koje.
Možnost dokoupení garáže 17 m2 s el.cca 30 m od domu.
Popis inženýrských sítí :
vodovodní přípojka, telefonní přípojka, plynová přípojka, kanalizace, 230 V. Anuita splacená v květnu 2013 ( nebude zohledněná v ceně ).
V případě opravdového zájmu a aktivního přístupu - rychlého jednání, dohoda možná.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 9793
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 3+kk
Plocha 80 m²
Cena: 1.120.000 Kč Chci hypotéku
Město: Mladá Vožice
Typ vlastnictví: Družstevní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 5
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 760

Aktivních inzerátů
bez provize

9 169

Realizovaných obchodů
tento rok

440 180 262 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+kk bez realitky

1.120.000 Kč