Prodej domu 340 m² bez realitky

Sulická, Praha - Lhotka

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej rodinného domu s nebytovými prostory k podnikání (bezbariérový přístup, bezproblémové parkování před domem), situovaný v klidném prostředí vilové zástavby v Praze 4, k.ú.Lhotka. Dům je podsklepen. K domu patří udržovaná zahrada s automatickým zavlažovacím systémem. Možnost bazénu. Dům je ideální pro klidné rodinné bydlení s možností provozování...
Prodej rodinného domu s nebytovými prostory k podnikání (bezbariérový přístup, bezproblémové parkování před domem), situovaný v klidném prostředí vilové zástavby v Praze 4, k.ú.Lhotka. Dům je podsklepen. K domu patří udržovaná zahrada s automatickým zavlažovacím systémem. Možnost bazénu. Dům je ideální pro klidné rodinné bydlení s možností provozování živnostenských služeb v suterénu domu,(např. kosmetický/kadeřnický salon, lékařské služby, advokátní kancelář, reklamní agentura apod.) Obě dvě části domu, bytová i nebytová, jsou od sebe provozně odděleny a navzájem se neovlivňují. Dům byl navržen architektem na základě konkrétních požadavků na oddělení provozu obou částí domu. Výborná dopravní dostupnost. MHD 20 min do centra, 6 min metro Kačerov. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Více na www.sulicka19.cz .
Obytná část zahrnuje vstupní chodbu, šatnu, koupelnu, dále propojený prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje s krbem a přímým vstupem na obě venkovní terasy a zahradu. V patře jsou 4 ložnice, pracovna, šatna a 2 koupelny. Nebytový prostor zahrnuje přijímací halu, kancelář, fitness místnost se šatnou a koupelnou, tři samostatné místnosti se sprchovými kouty, studio sál, WC pro klienty. Všechny provozní místnosti mají přístup denního světla. PENB budovy: C - úsporná budova.
Doporučuji prohlídku... RK ne.
Více informací na www.sulicka19.cz .
zobrazit celý popis
The place for sale is a solitary two-storey family house, including non-residential premises (with wheelchair access – plenty of public street parking space in front of the house), situated in a quiet neighbourhood of Prague 4 Districts‘, Lhotka suburb. The property is freestanding. The house has a basement underneath its entire area of the ground floor and first floor living areas. It’s...
The place for sale is a solitary two-storey family house, including non-residential premises (with wheelchair access – plenty of public street parking space in front of the house), situated in a quiet neighbourhood of Prague 4 Districts‘, Lhotka suburb. The property is freestanding. The house has a basement underneath its entire area of the ground floor and first floor living areas. It’s ideal as a quiet family home, with an option of running a home business on the premises. It is also a suitable as office space, eg, (law firm, advertising agency, beauty and hairdressing salon, medical services). The premises have been used as a beauty and hairdressing salon. Both parts of the house, the residential and non-residential, are completely separate. The residence was designed by an architect with specific instructions to completely separate the living and business areas of the property. For more information please visit www.sulicka19.cz .
The living area comprises of a vestibule; cloakroom; entrance hall; bathroom with a toilet; the open plan living area includes the kitchen, the dining room with a bar and the living room with a fireplace, that has direct access to two outdoor terraces and a garden. The first floor comprises of 4 bedrooms, 2 bathrooms with a toilet, wardrobe and a guest room. There is also an office with own access to the balcony. The total living area is 169 m², while the commercial space is 130 m². The garage and technical rooms total 41 m². I recommend a tour. Private sale only.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
340 m²
cena:
17.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více