Prodej bytu 2+1, 65 m² bez realitky

Dr. Trippé, Kostelec nad Černými lesy, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Kostelec nad Černými lesy, Dr. Trippé 1049

Základní charakteristika nemovitosti:

 Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci vhodně předělaný na 3+1 řešení

 Celková výměra 65,21 metrů čtverečních (včetně lodžie 4,76 m2)

 Celý objekt byl kolaudován v roce 1991, dům byl rekonstruován v letech 2009 a 2010 (úplné zateplení domu, nová izolace střechy,...
Kostelec nad Černými lesy, Dr. Trippé 1049

Základní charakteristika nemovitosti:

 Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci vhodně předělaný na 3+1 řešení

 Celková výměra 65,21 metrů čtverečních (včetně lodžie 4,76 m2)

 Celý objekt byl kolaudován v roce 1991, dům byl rekonstruován v letech 2009 a 2010 (úplné zateplení domu, nová izolace střechy, rekonstrukce všech společných prostor).

 Byt prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2005

 Jádro je nyní zděné a kompletně nové, rozvody elektřiny i vody jsou též zcela nové, odpadové potrubí bylo rovněž zcela vyměněno, výměna vstupních dveří a zárubní za celoocelové bezpečnostní, výměna interiérových dveří, výměna oken a vstupních dveří na balkon, zcela nová kuchyň na míru z třešňového masivu s vestavěnými spotřebiči FAGOR.

 Byt je situován ve 3 n.p. (bez výtahu) a má k dispozici samostatnou sklepní kóji, společnou sušárnu a kočárkárnu (vše po dokončené rekonstrukci a opravách). Jedná se o nejvyšší patro panelákového domu – střešní izolace je naprosto výborná a to jak z pohledu obou extrémů tj. letního i zimního počasí.

 Centrální topení a teplá TUV přímo v areálu. Dům disponuje společnou digitální anténou a rozvodem připojení k síti Internet. Rozvod elektriky je připravený na eventuální lokální vytápění bytu za pomoci elektrokotle.

 Obývací pokoj a balkon jsou situovány na jihovýchodní straně, takže byt je prosluněný, avšak nestává se z něj v létě tropický skleník. Areál bývalého sanatoria představuje velmi klidnou lokalitu, navíc vhodně „odcloněnou“ oproti okolí.

 Kuchyň je z třešňového masivu (verze Camelot – dříve finančně výhodnější naprosto srovnatelná konkurence originálním kuchyním Sýkora – jedná se o produkt též společnosti). Všechny vestavěné spotřebiče jsou značky FAGOR (pouze sklokeramická deska je na jedné straně naštípnutá – s případnými zájemci můžeme příp. jednat o výměně, kterou můžeme zajistit).

Byt je v osobním vlastnictví. V rámci obytného domu je založeno společenství vlastníků, členství a hlasovací podíl jsou automaticky spjaty s převodem nemovitosti.

V rámci rekonstrukce byla část financování provedena s využitím drobné hypotéky, která je na byt stále vázána. Další řešení může spočívat na rozhodnutí budoucího majitele (tuto hypotéku zprostředkovanou Českou Spořitelnou lze převzít anebo zcela ukončit a zaplatit současným majitelem).

Společně s bytem je i k dispozici nájemní smlouva na dvě přímo rezervovaná parkovací místa uvnitř areálu – platnost smlouvy je do roku 2017.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
65 m²
cena:
2.100.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více