Vyhledat

Vyhledat developera:

Katalog developerů

Celkem evidujeme 285 developerů. 32 z nich má developerský projekt s volnými byty k prodeji.
 • Alaska Development, spol. s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Alaska Development, spol. s.r.o.

  Jsou tomu již tři desítky let, kdy jsme začali sbírat podnikatelské zkušenosti v oborech primárně spojených se stavebnictvím. Vždy jsme si zakládali na špičkové kvalitě, férovém přístupu a inovativnosti. Tyto atributy jsme se rozhodli spojit v novém projektu, a proto jsme v roce 2016 založili společnost Alaska Development. Cílem naší společnosti je výstavba rodinných a bytových domů v nadstandardním provedení, rekonstrukce nemovitostí a obchod s nimi. Všechny projekty financujeme z vlastních zdrojů, což nám zaručuje svobodu v rozhodování a jistotu plnění stanovených termínů.

  1 projekt s novým bydlením:
 • CTR group a.s.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  CTR group a.s.

  Společnost CTR group a.s. je stabilní a silná firma s 29-letou tradicí. Společnost momentálně působí ve třech hlavních oblastech podnikání. V oblasti výroby stavebních hmot, v oblasti dopravy stavebních hmot a v oblasti nemovitostí. CTR group a.s. a společnosti v její skupině působí v sedmi zemích střední Evropy. Řízení celé skupiny probíhá centrálně z Prahy, kde byl vybudován tým odvětvově specializovaných odborníků, včetně designerů a projektantů pro vývoj a realizaci veškerých stavebních aktivit ve skupině. Od roku 1991 bylo realizováno již 15 samostatných projektů zahrnujících výstavbu bytových domů, administrativních budov a rekonstrukci starších staveb. V současné době jsou na území Prahy v různých stadiích realizovány 3 nové rezidenční projekty. V centru Košic je dále ve fázi výstavby druhá etapa Business Centre Košice, která úzce navazuje na stávající Business Centre a tvoří výjimečný administrativní komplex. Podnikatelské aktivity v této oblasti jsou zaměřeny zejména na tři lokality – Prahu v České republice, Košice na Slovensku a Graz v Rakousku. V přípravě jsou další bytové projekty s celkovou plochou téměř 100 000 m2, jejichž aktivace proběhne v průběhu následujících několika málo let. Mimo obvyklý rámec developerských činností vyvíjí společnost též projekty, které dále provozuje a pronajímá prostřednictvím vlastního obchodního a marketingového centra. V roce 2008 dosáhla výměra pronajímaných ploch téměř 30 000 m2. K nejvýznamnějším projektům, které společnost pronajímá, patří již uvedené Business Centre v Košicích. V Praze byl v průběhu roku 2008 uveden do provozu polyfunkční areál Albertov Rental Apartments, jehož filozofie je na pražském realitním trhu dosud ojedinělá. Nabízí přes 250 velmi kvalitních bytů k pronájmu. Nejen nájemníkům pak slouží vynikající restaurace, kavárna, supermarket a několik dalších obchodů.

  1 projekt s novým bydlením:
 • EKOSPOL a.s.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  EKOSPOL a.s.

  25 let jsme na trhu s nemovitostmi Byty s nejlepším poměrem kvality a ceny Postavili jsme 53 developerských projektů pro 10000 zákazníků Byty s nejlepším poměrem kvality a ceny Stavíme novostavby v nejatraktivnějších lokalitách Prahy Byty s nejlepším poměrem kvality a ceny Jsme jedni z největších soukromých vlastníků pozemků v Praze a okolí Byty s nejlepším poměrem kvality a ceny Zaměstnáváme pouze ty nejlepší. Na pozice se ročně hlásí 10 000 uchazečů Byty s nejlepším poměrem kvality a ceny Pravidelně se umisťujeme mezi 100 nejstabilnějšími společnostmi ČR

  2 projekty s novým bydlením:
 • Exafin one, s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Exafin one, s.r.o.

  EXAFIN, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. působí v oblasti nemovitostí a developmentu na základě Rozhodnutí o povolení k činnosti Fondu uděleného Českou národní bankou dne 15. prosince 2009. Fond se vzhledem k rozsáhlým a letitým zkušenostem zaměřuje na širokou škálu činností v rámci developmentu, počínaje vyhledáváním vhodných investiční příležitostí zejména v oblasti bytové a rezidenční výstavby, vlastní akvizicí takových projektů, jejich následným rozvojem, až po realizaci výstavby a rozprodej koncovým klientům.

  4 projekty s novým bydlením:
 • JRD, s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  JRD, s.r.o.

  Společnost JRD, s. r. o. byla založena v roce 2003 a jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických bytových domů. V současné době je JRD leadrem na trhu nízkoenergetického a pasivního bydleni.

  5 projektů s novým bydlením:
 • Living Apartments

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Living Apartments

  Jsme česká společnost založená dlouholetými profesionály z oboru realit. Věnujeme se výstavbě nájemních rezidenčních a multifunkčních objektů, které dále provozujeme a zajišťujeme rovněž veškerý servis, včetně správy budovy.

  2 projekty s novým bydlením:
 • PRECO GROUP s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  PRECO GROUP s.r.o.

  Mladá a dynamicky se rozvíjející developerská společnost PRECO GROUP se specializuje na realizaci obytných prostor nadstandardní kvality, a to od roku 2008. „Filosofií mé firmy je budování obytných domů, které překračují vysoké požadavky moderního zákazníka a poskytují bydlení v nadstandardní kvalitě. Všechno své úsilí jsem zaměřil na budování nemovitostí, u kterých kladu maximální nároky na technické provedení stavby, design a vybavení. Pyšný mohu být nejenom na naše projekty, ale také na profesionální a pečlivě vybraný tým, s nímž spolupracuji. V neposlední řadě jsem vděčný zákazníkům, kteří nám důvěřují při jednom z nejdůležitějších životních rozhodnutí.“ Ing. Pavel Malyshev, Ph.D.

  1 projekt s novým bydlením:
 • RS development s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  RS development s.r.o.

  Realizujeme projekty pro rezidenční bydlení určené zejména pro střední a vyšší tržní segment, výstavbu a pronájem kancelářských budov, hotelů a komerčních ploch, Dále realizujeme a provozujeme domy pro seniory s Alzheimerovou chorobou a sníženou mobilitou, kde je nutný nepřetržitý servis 24/7. Při přípravě projektů se zaměřujeme především na pečlivý výběr lokalit, kvalitu a rychlost výstavby. Po realizaci projektů, převážně bytového a komerčního charakteru, se stáváme zároveň i správcem dané nemovitosti, což je přínosem pro klienty a nájemníky, z hlediska garance provedeného díla a optimálních provozních nákladů.

  2 projekty s novým bydlením:
 • Rudná Development s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Rudná Development s.r.o.

  Investorem projektu Na Malé Růži je společnost Rudná Developement s. r. o, člen skupiny F&S Invest a. s. Holding se silným finančním zázemím a řadou úspěšných firem v zahraničí (více na www.altinbasholding.com). Investor získal důvěru České spořitelny, která se stala hlavním finančním partnerem projektu Na Malé Růži. V České republice připravuje další rezidenční projekty, např. Fabrika Verde, Riveside Apartments, Královské Bydlení nebo Chateau Villas ve Slaném. Prioritou naší společnosti je kvalita developerských projektů, od výběru lokality přes architektonický návrh až po použití prověřených stavebních materiálů a moderních technologií. Při výběru a koupi domu chceme našim klientům poskytnout komplexní servis, proto vám rádi zajistíme i zvýhodněné podmínky financování vašeho bydlení ve spolupráci s Českou spořitelnou.

  1 projekt s novým bydlením:

Strana  1  z  10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další

Jste developer? Chcete být v katalogu developerů?
Zaregistrujte se zdarma.
Registrovat se
Kontaktovat developera
Máte zájem o vybraný projekt nebo jednotku? Potřebujete více informací?
Pokud ano, vyberte si jeden ze způsobů, jak kontaktovat developera:


Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ dávám společnosti Pricetown, s.r.o. souhlas s předáním vyplněných osobních údajů developerské společnosti za účelem poskytnutí bližších informací o developerském projektu.

* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.