Vyhledat

Vyhledat developera:

Katalog developerů

Celkem evidujeme 271 developerů. 23 z nich má developerský projekt s volnými byty k prodeji.
 • ACORD INVEST

  zobrazit profil kontaktovat developera
  ACORD INVEST

  Jsme ACORD INVEST. Developerská společnost, založená v roce 2006. Naší specializací jsou historické rezidence na lukrativních místech Prahy. Dobrá adresa, snadná dostupnost, atraktivní okolí, plná nabídka služeb. Budovy projdou kompletní rekonstrukcí, která jim vrátí zašlou slávu a lesk. Zároveň nabídne modernímu člověku komfort 21. století. Deláme krásne byty s duší.

  4 projekty s novým bydlením:
 • Alaska Development, spol. s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Alaska Development, spol. s.r.o.

  Jsou tomu již tři desítky let, kdy jsme začali sbírat podnikatelské zkušenosti v oborech primárně spojených se stavebnictvím. Vždy jsme si zakládali na špičkové kvalitě, férovém přístupu a inovativnosti. Tyto atributy jsme se rozhodli spojit v novém projektu, a proto jsme v roce 2016 založili společnost Alaska Development. Cílem naší společnosti je výstavba rodinných a bytových domů v nadstandardním provedení, rekonstrukce nemovitostí a obchod s nimi. Všechny projekty financujeme z vlastních zdrojů, což nám zaručuje svobodu v rozhodování a jistotu plnění stanovených termínů.

  1 projekt s novým bydlením:
 • Arcona Capital Czech Republic s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Arcona Capital Czech Republic s.r.o.

  Společnost Arcona Capital s kancelářemi v Holandsku, Německu, České republice, Polsku, Rumunsku a Bulharsku spravuje více než €320 milionů aktiv napříč deseti evropskými zeměmi a provozuje devět investičních fondů, z nichž pět je držitelem licence od holandského Úřadu pro finanční trhy. Ve střední a východní Evropě spravuje v současnosti Arcona Capital 91 komerčních nemovitostí ve 36 městech a obcích s více než 4000 nájemci. Její developerské aktivity v současné době zahrnují více než 900.000 m² rezidenčních a komerčních stavebních pozemků. Je investičním manažerem developerského projektu Bydlení Úvaly.

  1 projekt s novým bydlením:
 • EKOSPOL a.s.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  EKOSPOL a.s.

  25 let jsme na trhu s nemovitostmi Byty s nejlepším poměrem kvality a ceny Postavili jsme 53 developerských projektů pro 10000 zákazníků Byty s nejlepším poměrem kvality a ceny Stavíme novostavby v nejatraktivnějších lokalitách Prahy Byty s nejlepším poměrem kvality a ceny Jsme jedni z největších soukromých vlastníků pozemků v Praze a okolí Byty s nejlepším poměrem kvality a ceny Zaměstnáváme pouze ty nejlepší. Na pozice se ročně hlásí 10 000 uchazečů Byty s nejlepším poměrem kvality a ceny Pravidelně se umisťujeme mezi 100 nejstabilnějšími společnostmi ČR

  3 projekty s novým bydlením:
 • Exafin one, s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Exafin one, s.r.o.

  EXAFIN, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. působí v oblasti nemovitostí a developmentu na základě Rozhodnutí o povolení k činnosti Fondu uděleného Českou národní bankou dne 15. prosince 2009. Fond se vzhledem k rozsáhlým a letitým zkušenostem zaměřuje na širokou škálu činností v rámci developmentu, počínaje vyhledáváním vhodných investiční příležitostí zejména v oblasti bytové a rezidenční výstavby, vlastní akvizicí takových projektů, jejich následným rozvojem, až po realizaci výstavby a rozprodej koncovým klientům.

  2 projekty s novým bydlením:
 • JRD, s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  JRD, s.r.o.

  Společnost JRD, s. r. o. byla založena v roce 2003 a jako první developer v České republice se zaměřila na výstavbu nízkoenergetických bytových domů. V současné době je JRD leadrem na trhu nízkoenergetického a pasivního bydleni.

  3 projekty s novým bydlením:
 • Living Apartments

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Living Apartments

  Jsme česká společnost založená dlouholetými profesionály z oboru realit. Věnujeme se výstavbě nájemních rezidenčních a multifunkčních objektů, které dále provozujeme a zajišťujeme rovněž veškerý servis, včetně správy budovy.

  2 projekty s novým bydlením:
 • Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.

  PSN hraje významnou roli na českém realitním trhu již od roku 1991. Zabýváme se prodejem a pronájmem výhradně vlastních nemovitostí, a to bytů i komerčních prostor. Nemovitosti nabízíme po celé Praze, na Kladně, v Pardubicích, Hradci Králové a ve Slaném Stabilní růst PSN posiluje její důvěryhodnost na realitním trhu, což peněžní ústavy v České republice oceňují nabídkou nejvýhodnějších podmínek pro poskytování hypotečních úvěrů klientům společnosti. Neváhejte se obrátit na naše obchodní oddělení. Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti promění vaše představy o bydlení v realitu.

  4 projekty s novým bydlením:
 • PRECO GROUP s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  PRECO GROUP s.r.o.

  Mladá a dynamicky se rozvíjející developerská společnost PRECO GROUP se specializuje na realizaci obytných prostor nadstandardní kvality, a to od roku 2008. „Filosofií mé firmy je budování obytných domů, které překračují vysoké požadavky moderního zákazníka a poskytují bydlení v nadstandardní kvalitě. Všechno své úsilí jsem zaměřil na budování nemovitostí, u kterých kladu maximální nároky na technické provedení stavby, design a vybavení. Pyšný mohu být nejenom na naše projekty, ale také na profesionální a pečlivě vybraný tým, s nímž spolupracuji. V neposlední řadě jsem vděčný zákazníkům, kteří nám důvěřují při jednom z nejdůležitějších životních rozhodnutí.“ Ing. Pavel Malyshev, Ph.D.

  1 projekt s novým bydlením:
 • RS development s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  RS development s.r.o.

  Realizujeme projekty pro rezidenční bydlení určené zejména pro střední a vyšší tržní segment, výstavbu a pronájem kancelářských budov, hotelů a komerčních ploch, Dále realizujeme a provozujeme domy pro seniory s Alzheimerovou chorobou a sníženou mobilitou, kde je nutný nepřetržitý servis 24/7. Při přípravě projektů se zaměřujeme především na pečlivý výběr lokalit, kvalitu a rychlost výstavby. Po realizaci projektů, převážně bytového a komerčního charakteru, se stáváme zároveň i správcem dané nemovitosti, což je přínosem pro klienty a nájemníky, z hlediska garance provedeného díla a optimálních provozních nákladů.

  1 projekt s novým bydlením:
 • Rudná Development s.r.o.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  Rudná Development s.r.o.

  Investorem projektu Na Malé Růži je společnost Rudná Developement s. r. o, člen skupiny F&S Invest a. s. Holding se silným finančním zázemím a řadou úspěšných firem v zahraničí (více na www.altinbasholding.com). Investor získal důvěru České spořitelny, která se stala hlavním finančním partnerem projektu Na Malé Růži. V České republice připravuje další rezidenční projekty, např. Fabrika Verde, Riveside Apartments, Královské Bydlení nebo Chateau Villas ve Slaném. Prioritou naší společnosti je kvalita developerských projektů, od výběru lokality přes architektonický návrh až po použití prověřených stavebních materiálů a moderních technologií. Při výběru a koupi domu chceme našim klientům poskytnout komplexní servis, proto vám rádi zajistíme i zvýhodněné podmínky financování vašeho bydlení ve spolupráci s Českou spořitelnou.

  1 projekt s novým bydlením:
 • V Invest CZ a.s.

  zobrazit profil kontaktovat developera
  V Invest CZ a.s.

  Ke každému projektu a každé lokalitě volíme jedinečný a komplexní přístup. Výsledkem je úspěšný projekt, tedy trvale udržitelná nemovitost, jejíž užitná i tržní hodnota roste, a která svým obyvatelům poskytuje jedinečné a neopakovatelné místo pro život.

  1 projekt s novým bydlením:

Strana  1  z  10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další

Jste developer? Chcete být v katalogu developerů?
Zaregistrujte se zdarma.
Registrovat se
Kontaktovat developera
Máte zájem o vybraný projekt nebo jednotku? Potřebujete více informací?
Pokud ano, vyberte si jeden ze způsobů, jak kontaktovat developera:


* všechny položky jsou povinné
Vaše zpráva byla odeslána developerovi.