Vyhledat

Lokalita:
Cenový rozsah:
neuvedeno ~ 100 000 000 Kč
Rozšířené
Název projektu
Nabídka
Nemovitost
Příslušenství
Dispozice

Let's dream - Viladomy Suchdol

Co se staví dnes? Jak by se také mohlo bydlet za pár let? A jakou představu o tom všem mají současní studenti Architektury? V projektu Let´s dream vám představujeme jejich práce pro osobité bydlení 21. století!
Obytný soubor je situován v Praze – Suchdole. Pozemek je na jižní a východní straně obklopen zelení. V okolí se nachází bytvoé a rodinné domy. Byly navženy tři viladomy se 4 nadzemními podlažími a jedním podlažím suterénu, kde je umístěná společná podnož, kterou jsou viladomy propojeny. V každém viladomě je umístěno celkem 8 bytů. Ve 2N.P. – 4 N.P. jsou na podlaží dva byty 4+kk o ploše 114 m2.

Každý byt má lodžii na jižní straně domu, byty v 1NP mají přímý vstup na zahradu. Na severní straně vila domu je prostorná hala s přímým schodištěm a proskleným výtahem. V suterénu jsou sklepy, zázemí domu a ve společné podnoži garážové stání – celkem 48 stání. Tvar budovy je složen z několika obloukových křivek různého poloměru. Vila domy jsou navrženy z monolitického betonu, v prostoru schodiště je lop. Fasáda domu je řešena kombinací šedého pohledového betonu a děrovaných plechů červené a černé barvy, jsou umístěny v atypicky řešených otvorech betonového pláště.

Více projektů Let's dream

Informace o projektu

Let's dream - Viladomy Suchdol
Autor: Lenka Bartošová
Škola: ČVUT, fakulta architektury
Obor: Ateliér architektonické tvorby

Ohodnoť projekt

(hodnotilo 5 lidí)
Koncept:
Prosím čekejte...
Architektura:
Prosím čekejte...
Provedení:
Prosím čekejte...